Bezpłatna płyta od Microsoftu

Jak ktoś chciałby zamówić bezpłatną płytę, o której pisze Microsoft na stronie http://www.microsoft.com/poland/office/ … fault.mspx to niech na razie sobie odpuści, bo mimo tego, że informacja ta zamieszczona jest od wczoraj w internecie, to w biurze obsługi klienta, jeszcze tych płyt nie mają. Więc pośpiech nie wskazany (szkoda nerwów).


Zwracam honor Microsoftowi, przed chwilą oddzwoniła do mnie pani z BOK i powiedziała że przyślą mi płytę, ale najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu.

Więc jeśli ktoś chcę taką płytkę to niech dzwoni. Nie trzeba podawać żadnych danych poza Imieniem i Nazwiskiem i adresem.

W ciągu dwóch tygodni 8)

Widzę iż każdemu mówią coś innego…“niech Pan zadzwoni za dwa dni robocze”…Ja to usłyszałem,aczkolwiek nie podaruję tej płyty,mam już takich kilka od Microsoftu i nie może mi kolejnej zabraknąć do “kolekcji”. :slight_smile:

to samo mi pani powiedziała :slight_smile:

Mogę już nawet poczekać dwa tygodnie. Ważne że zamówienie przyjęte

Mojej osobie po kolejnym telefonie również zapodano taką informację o czasookresie oczekiwania,czyli uzbrajamy się w cierpliwość…kto pierwszy dostanie niezwłocznie się chwali. :slight_smile:

Nie wiem czy dostałem pierwszy, ale się chwalę :stuck_out_tongue:

6 lutego 2006 roku to ten wspaniały dzień kiedy sam Microsoft obadarował mnie tym krążkiem :twisted:

To pewnie zasługa samego Billa G. że tak szybko płytkę przysłali :!:

Witam a jak to zrobiłes ja też bym chiał otrzymać taką płyte byłem na stronie ale gdzie mam wypełnić formularz itp by dostac tą darmowa płyte co ?

Nie prawda,to ponoć sam Chuck Norris interweniował w sprawie przyśpieszenia kolportażu… :smiley:

Mateo tutaj zobacz…

Witam ,

a ja mam male pytanko … czy taka plytke przeslali by mi za granice ?

tzn. do niemiec ?

Pozdrawiam.

No cóż, na to pytanie odpowie tylko infolinia Microsoftu…

http://www.msinfo.pl/ff8/login.aspx?Ret … %2ff1.aspx

A aj mam inne pytanko. Przed zamówieniem płytki trzeba siezarejestrować na podanej tam stronie. Jak długo trzeba czekać na maila z kodem potwierdzajacym rejestrację?

areh ja i Pysiu się nie rejstrowaliśmy, zamówiliśmy płytę telefonicznie u pracownika MS Poland. Pysiu już wczoraj otrzymał płytę, ja myślę że dostanę niebawem 8)

fiesta , dzięki, tak też zrobię.

Jak już dzwoniłeś do nich wcześniej to podajesz numerek który ci przydzielili, jeśli nie to dostaniesz taki numer od ręki.

Tylko się pośpiesz bo liczba egzemplarzy ograniczona :!:

Już zrobione. Mi także miła pani powiedziała że przesyłka w ciągu tygodnia dotrze :slight_smile:

Płyta dotarła…przyjemnie się korzysta…choć poziom jest wybitnie dla początkujących.

No niestety :frowning:

Może wystosujemy petycję od forumowiczów o coś bardziej zaawansowanego ??

A mnie cieszy że dla początkujących, bo panie Krysie u mnie w zakładzie są wybitnie początkujące (mimo że kilka lat już komputerów używają), więc może chociaż z tej płyty coś do nich dotrze.