Bezpłatna strona podobna do sympatia.pl

Poszukuję popularnej strony, podobnej do sympatia.pl

Niestety sympatia.pl to płatna strona. można wysłac tylko 1 wiadomosc na 1 dzień za darmo a ja nie chcę płacic tylko dlatego, ze chce do kogos napisać.

Problem w tych darmowych odpowiednikach polega na tym, że nie są zbyt popularne - czyli mało osób jest. Ja jakiś czas temu siedziałem na https://badoo.com/pl/ też cały czas wciskają płatne funkcje, limit na rozmowy jest - w 24h można tylko do kilku nowych osób zagadać, ale potem możesz pisać i pisać :stuck_out_tongue:

FotoFlirt.pl

Moim zdaniem najlepsza w sieci.

FotoFlirt.pl

Zawsze czytam regulamin:

6. Koszta


Użytkowanie usług na Fotoflirt.pl jest bezpłatne do momentu, kiedy użytkownik nie zostanie poinformowany o pobraniu usługi płatnej.


Wszelkie koszta podane są w wykazie cen na serwisie. Znajduje się tam również wykaz usług. Przy zablokowaniu lub usunięciu profilu użytkownika z powodu złamania zasad umowy, stan konta użytkownika na Fotoflirt.pl pozostaje w posiadaniu admonistratora jako koszty manipulacyjne.


7. Sprzeciw odnośnie naliczenia kosztów


Wszelkie sprzeciwy co do wysokości pobranych kosztów lub wystawionych rachunków muszą być zgłoszone i uzasadnione administratorowi najpóźniej 14 dni po pobraniu płatności lub po otrzymaniu rachunku w formie pisemnej. Jeżeli w przeciągu 14 dni żadne sprzeciwy nie będą wniesione oraz uzasadnione, tym samym poniesione koszty zostaną ostatecznie zatwierdzone.

Wolę nie ryzykować z rejestracją, mogą wyniknąć z tego później jakieś problemy…