Bezpłatny hosting bez reklam


(Arbuz620) #1

Od pewnego czasu korzystam z hostingu friko.pl, i bardzo mi dobrze służy na początku samym były jakieś 2 reklamy, a po paru dniach pojawiła się 3 reklama, trochę to krępujące że trzeba zamykać te 3 reklamy żeby z tej strony dało się coś odczytać, nie chcę dostawać tutaj komentarzy typu na darmowych hostingach wstawiają ciągle reklamy, bardzo bym prosił o usłyszenie że jest taki bezpłatny hosting bez reklam bardzo prosiłbym o pomoc. Pozdrawiam!


(flaszer) #2

Wszystko już było powiedziane. 000webhost.


(Drobok) #3

http://x10hosting.com/ też zły nie jest :stuck_out_tongue:


(Kamilmlody5) #4

www.cba.pl - bez reklam :P, 000webhost jeden z najlepszych(ang.)


(floyd) #5

Rzeczywiście bez reklam, a jak jeszcze przeczytałem co oferują, to pomyślałem: "Dobroczyńcy ludzkości pragnący mi przychylić nieba, nawet z reklamą nie chcą się narzucać, tylko z czego oni żyją?" Rzeczywistość okazała się mniej radosna bo mają swoje metody by skutecznie obrzydzić życie czyli mówiąc bardziej elegancko skłaniać do przerzucenia się na płatną ofertę, a ta darmowa oferta to tylko przynęta. Najlepiej jednak sprawdzić to samemu.


(flaszer) #6

Mógłbyś przybliżyć te "metody"?


(Arbuz620) #7

Wolałbym jakiś polski darmowy hosting niż angielski, tylko nie wiem czy na cba się opłaca, bo nie wiem czy potem znowu nie zrobią reklam.


(floyd) #8

Może: http:www.yoyo.pl

Zadawala ich chyba jeśli umieści się tylko na stronie link:

Yoyo.pl. Najlepszy Darmowy Hosting w Polsce![/code]

Dużo zależy od tego jaka ma być tematyka strony. Darmowe hostingi najlepiej nadają się na jakieś forum czy blog itp. bo mają na ogół swoje ograniczenia np. żadnych mp3 czy wideo, plików wykonywalnych, ograniczenia co do wielkości plików umieszczanych na stronie itd.


(Arbuz620) #9

Znaczy prowadzę taką małą stronkę Eclipse2D na serwisie tnb czyli vgh, ale nie ma tam za bardzo moich wymagań więc planuję ją napisać w html, i potrzebny mi bezpłatny hosting www bez reklam bardzo proszę o pomoc.


(Spoxinvestor) #10

http://www.redukcjakosztow.pl/darmowy-hosting-bez-reklam/ zestaw darmowych hostingów polskich i zagranicznych. Co do wymagań dla poszczególnych osób to już samemu tam trzeba poszukać ponieważ nie ma darmowych rozwiązań szytych na marę: jeden chce dużą pojemność (zdjęcia, filmy), inny php, inny duży transfer, itp. Trzeba poszukać w tym co jest.