Bezprzewodowa klawiatura cediko air keyboard

Witam. Posiadam dokładnie takie cudeńko http://www.cideko.com/pro_con.php?id=3 i mój problem leży w tym że gdy podłączam adapter od niej do laptopa dioda się świeci i przy klawiaturze i przy adapterze. Niestety gdy chcę coś pisać lub sterować wskaźnikiem nie da się. Nie mam pojęcia dlaczego. Wg instrukcji wszystko jest dobrze. Miał ktoś już styczność z tym?

a po co ci do laptopa osobna klawiatura. Większości laptopów nie obsługuje “zewnętrznych” kalwiatur.

Dom!n!kjlb , co? Czemu niby?

Np po to że jak podłączonego laptopa pod telewizor i chcę coś pisać to nie muszę siedzieć przy laptopie tylko wygodnie na łóżku.

W podobnym celu zaopatrzyłem się niedawno w klawiaturę bezprzewodową K750 Solar, zasilaną energią słoneczną. Zasięg jest bardzo duży, spokojnie można być oddalonym od TV kilka ładnych metrów i przy tym swobodnie korzystać np. z internetu. Bardzo wygodna sprawa.

mjawor84 , dlaczego Ci tak zależy na reklamie K750? Wiadomo, że niezła klawiatura ale na każdym kroku nie trzeba reklamy robić :stuck_out_tongue:

Dziwny przypadek - a nie ma tam jakiegoś przycisku do parowania? Próbowałeś na innym komputerze? Próbowałeś w innym porcie USB?

podobną sytuację miał kumpel kupił ostatnio zestaw klawa + mysz z mini odbiornikiem i podobnie zachowała się mysz niby świeciła ale nie komunikowała się z odbiornikiem… poszedł do sklepu i wymienili mu mysz…

Syndrom świeżo zakupionego lansersdkiego nabytku…

lans pełną gębą… wszędzie się nim chwali…

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Są przyciski do parowania. Robiłem 3 krotnie i nadal nic. Patrzyłem pod różnymi portami na 3 laptopach i na żadnym nie działała. Jest opcja że gdybym sprawdził na komputerze stacjonarnym zadziałałaby ?

Nie sądzę, popróbuj parować do skutku - u mnie raz klawiatura (stara) załapała dopiero po 28 razie…

Ale spróbować jak masz dostęp - gdyby zadziałała nie powiem, byłbym zdziwiony :stuck_out_tongue:

No ja mam w domu 3 lapki. Jutro pójdę do kumpla i zobaczę czy będzie działaś. Sam bym się zdziwił.

Dodane 30.12.2011 (Pt) 0:05

No ja mam w domu 3 lapki. Jutro pójdę do kumpla i zobaczę czy będzie działaś. Sam bym się zdziwił.

OK, to daj znać :slight_smile:

Sprawdzałem. parowałem i nie działa. niestety :confused:

A klawiatura jest na gwarancji :)?

Jest niewiadomego pochodzenia. Dostałem ją od znajomego