Bezprzewodowa klawiatura i mysz & akumulatorki


(tom_333) #1

Cześć

Czy możecie mi doradzić jaką kupić bezprzewodową klawiaturę i mysz do 90 zł? (musi mieć polski układ klawiszy, jakies tam klawisze multimedialne, poziom naładowania baterii, najlepiej aby miała mniejszy pobór mocy - niekoniecznie)

I jakiej firmy akumulatorki polecacie mi do właśnie klawiatury i myszy??

Dzięki :smiley:


(Technik Elektro) #2

za mały budżet na coś porządnego, zbieraj - szkoda kasy na złom.


(piotrekplay) #3

za tyle to jedynie dostaniesz tracera - a to złom jakiego mało, kupiłem ich zestaw kiedyś, mysz skończyła swój żywot jak rozwaliłem ją o ścianę, klawa ma takie opóźnienia że lepiej nie gadać :x za 90zł dostaniesz dobrą myszkę i to z kablem


(Technik Elektro) #4

tak się kończy z media-techem czy tracerem mój a4tech mimo upadków, częstych wylądowań nerwowych działa do tej pory :wink:. choć znam przypadek gdzie zestaw logitecha z wyżej półki wysypał się po pół roku :wink:.


(piotrekplay) #5

ale ja tę mysz rozwaliłem sam o ścianę jak mnie zdenerwowała, myszka sama żyje, położysz ja na podkładce to lata sama po ekranie, nawet w podstawce ładowania to samo występowało od nowości, wymieniłem w serwisie po tygodniu nadal było to samo - jednym słowem szajs. Klawa też skończy na ścianie jak tylko będzie fundusz na coś lepszego, może jakiś razer np lycosa albo tarantula :lol:


(Patryk94) #6

Za same akumlatorki zapłacisz około 70zł.

http://www.swistak.pl/aukcje/2611124,la ... R6-AA.html

Są bardzo dobre i wytrzymałe. Wiem, bo w swojej cyfrówce pozwalają mi na wykonanie około 500 zdjęć.


(tom_333) #7

No dobra to klawiaturę i mysz odstawmy na bok.

A jakie akumulatorki polecacie? Panasonic, Philips, Duracell, Pentagram? W gazecie pisało, że najlepsze Philipsa a jak w praktyce?

Takie znalazłem : http://allegro.pl/item293966161_akumulatorki_philips_aa_aku_4x2600mah_sklep_slask.html Dobre?

Strasznie drogie te akumulatorki :o