Bezprzewodowa klawiatura i mysz nie dzialaja

Mam klawe i mysz bezprzewodowa. Zainstalowalem je, ale nie chce dzialac. Baterie sa nowe. Wszystko ladnie dobrze podlaczone.

W czym moze byc problem ?

sprawdź czy dobrze odbiorniki od myszy i klawy sa dobrze podłaczone a jak sie okaże że tak to przeinstaluj stery. :?

ustaw tak by klawiatura i mysz działały na różnych kanałach transmisyjnych (odpowiednie przełączniki na urządzeniach), na przekaźniku radiowym często znajduje się przycisk synchronizacji z urządzeniami wciśnij go.

Najpierw połącz port który jest podłączony do USB, potem MYSZ/klawiature

Na podstawce od myszy jest jeden wlacznik co sie nazywa connect. Na myszy tak samo. I na klawie tak samo. Nie ma nic o transmitowaniu.

A jaki to zestaw? Ja mam taką i też miałem problemy. Po zainstalowaniu działała mi, ale nie w pełni. Klawisze multimedialne nie działały. Przełączyłem ją w inne gniazdo USB i zaczęła działać poprawnie.

to nie jest klawa i mysz na usb.

Zainstalowalem program z plyty ale nawet nie ma myszy i klawy w panelu sterowania.

przełączniki kanałów często znajdują się pod bateriami (a4tech zwłaszcza) wyjmij baterie.

x-awier… uśmiejesz się …

Moja bezprzewodowa myszka zaczęła normalnie funkcjonować, kiedy spomiędzy niej a odbiornika zabrałem kubeczek, w którym trzymam na biurku przybory do pisania … :lol:

A w instrukcji sprawdź, jak się paruje klawiaturę i mysz z odbiornikiem. Do tego celu właśnie służą te przyciski “connect”. Z reguły najpierw naciskasz ten na odbiorniku, potem ten na klawie/myszce.