Bezprzewodowa mysz do 150zł - niedzielny notebookowy gracz

Witam serdecznie!

Poszukuję dobrej i przede wszystkim sprawdzonej myszy do codziennego korzystania w pracy i nauce, ale również do pogrania w coś ponad obowiązkami na ile pozwoli na to układ graficzny w moim Vostro 3560 - Radeon 7670M 1GB DDR3.

Na chwilę obecną interesują mnie dwa modele:

Microsoft Mobile Mouse Wireless 3500 z technologią BlueTrack - jak ona się sprawdza podczas grania?

Logitech M705 Marathon - czy jej opóźnienia w grach na prawdę będą udręką?

Bardzo proszę o jakiekolwiek inne propozycje i omówienie wszystkich niejasności. Dotychczas role uniwersalnego gryzonia świetnie spełniała mysz Microsoftu - Mobile Mouse Wireless 3000 v2, jednakże wielokrotnie upadała i obudowa za którymś razem nie wytrzymała.

Dodane 23.02.2013 (So) 22:01

Okazyjnie na naszym polskim portalu aukcyjnym Allegro została zakupiona mysz Logitech Marathon M705 dzięki bezkonkurencyjności w tej cenie. Wyróżniała się profilowanym kształtem, licznymi programowalnymi przyciskami i niezwykłej rolce, która mam nadzieję sprawdzi się podczas obsługiwania programów graficznych albo prozaicznego przeglądania tablicy na Facebooku. Okazyjnie gratisowo sprzedawca dorzucił podkładkę Nostromo F1 o wymiarach zbliżonych do arkusza A4. Włącznie z przesyłką wyniosło mnie to dokładnie 149,99zł. W razie jakichkolwiek wątpliwości czy zainteresowania tą myszką myślę, ze będę mógł udzielić odpowiedzi już w przyszłym tygodniu.