Bezprzewodowa myszka i klawiatura nie działają

(Ewaharmata) #1

Siema. Zakupiłem wczoraj myszke i klawiature bezprzewodową chce wszystko podłączyć. Na poćzątek wkładam betria plus do plusa minus do minusa i wszstko ok. Potem podłanczam to przez co klawiatura i myszka są bezprzewodowe podłaczam to do USB. I w tym broblem Że ani myszka ani klawiatura nie chce działać. Co zrobić.?

(Agatonster) #2

BaX123 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Kamykmm) #3

a włączyłeś chociaż tą myszkę i klawiaturę :D?

co to za mysz i klawiatura? firma, model...

(Ewaharmata) #4

Klawiatura: firma Medion. Model SK-7225(K) Screen: http://www.ger-pol.nazwa.pl/pliki/zd/kl ... 225-12.jpg

Myszka: firma: Medion. Model: SK-7225(M) Screen: http://www.ger-pol.nazwa.pl/pliki/zd/kl ... 225-11.jpg

(SilberPunkt) #5

Przeczytałbyś instrukcję i byłoby po problemie... Mysz i klawiaturę przy pierwszym uruchomieniu należy sparować z nadajnikiem. Odwróć klawiaturę - najprawdopodobniej znajdziesz tam obrazkowy sposób postępowania - jaki przycisk i w jakiej kolejności nacisnąć.

:roll:

(Sylwia Sisi7) #6

Witaj. Właśnie tez kupiłam i jest ok. Klawiatura musi miec baterie i myszka również. Na urządzeniu ktore dostałes jest mały czarny włącznik powinien pokazac zielone swiatełko jak ruszasz myszka. pozdrawiam

(Ewaharmata) #7

Klawiatura już działa. Ale myszka nie. Wszytko jest baterie nowe jalepsza jakość baterii lase jest ale jak ruszam myszą to się nic nie dzieje nie ma tego zielonego światełka a jak kupiłem wszystko było ok działało do ponownego uruchomienie komputera.Pomocy

(Wiola100) #8

Hejka. Mam taki problem z klawiaturą i myszką bezprzewodową iż nie działa m żadna gra. Jak podłącze starą klawiaturę i myszkę to wszystko działa normalnie .Macie może jakieś pomysły jak o naprawić.Dodam że klawiatura i mysz są firmy natec.