Bezprzewodowa myszka i klawiatura nie działają

Siema. Zakupiłem wczoraj myszke i klawiature bezprzewodową chce wszystko podłączyć. Na poćzątek wkładam betria plus do plusa minus do minusa i wszstko ok. Potem podłanczam to przez co klawiatura i myszka są bezprzewodowe podłaczam to do USB. I w tym broblem Że ani myszka ani klawiatura nie chce działać. Co zrobić.?

BaX123 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

a włączyłeś chociaż tą myszkę i klawiaturę :D?

co to za mysz i klawiatura? firma, model…

Klawiatura: firma Medion. Model SK-7225(K) Screen: http://www.ger-pol.nazwa.pl/pliki/zd/kl … 225-12.jpg

Myszka: firma: Medion. Model: SK-7225(M) Screen: http://www.ger-pol.nazwa.pl/pliki/zd/kl … 225-11.jpg

Przeczytałbyś instrukcję i byłoby po problemie… Mysz i klawiaturę przy pierwszym uruchomieniu należy sparować z nadajnikiem. Odwróć klawiaturę - najprawdopodobniej znajdziesz tam obrazkowy sposób postępowania - jaki przycisk i w jakiej kolejności nacisnąć.

:roll:

Witaj. Właśnie tez kupiłam i jest ok. Klawiatura musi miec baterie i myszka również. Na urządzeniu ktore dostałes jest mały czarny włącznik powinien pokazac zielone swiatełko jak ruszasz myszka. pozdrawiam

Klawiatura już działa. Ale myszka nie. Wszytko jest baterie nowe jalepsza jakość baterii lase jest ale jak ruszam myszą to się nic nie dzieje nie ma tego zielonego światełka a jak kupiłem wszystko było ok działało do ponownego uruchomienie komputera.Pomocy

Hejka. Mam taki problem z klawiaturą i myszką bezprzewodową iż nie działa m żadna gra. Jak podłącze starą klawiaturę i myszkę to wszystko działa normalnie .Macie może jakieś pomysły jak o naprawić.Dodam że klawiatura i mysz są firmy natec.