Bezprzewodowa sieć lan

Witam, musze zrobić w domu sieć lan pomiędzy laptopem a stacjonarnym, do tej pory myślałem nad połączenie laptopa z pc zwykłym kablem ale to jest niewygodne i mało funkcjonalne, routery z wifi są powyżej 100 zł których ja na razie nie mam, a to jest mi potrzebne na dniach. Ale zaczne od początku, na pc mam neostrade, i chciał bym aby laptop mógł korzystać z neosrtady przez mój komputer najlepiej przez wifi bo jest wbudowany w laptop. I co muszę kupić aby z połączyć stacjonarny z laptopem bez przewodowo ? Najlepiej jak najtaniej. Za pomoc będę wdzięczny.

To tylko router jak chcesz też internet

Internet może być wysyłany ze stacjonarnego na lapka, tak jak w sieci lan. A z resztą byle jak byle na stacjonarnym i laptopie był internet jak najtańszym kosztem, coś przez wifi, kable odpada.

No to router z wifi

no ale pisałem że takie są powyżej 100 zł a ja mam co najwyżej 80 zł. A ja to potrzebuje na już. Ewentualnie moge poczekać na paczkę z allegro te 4 dni.

Można kartę PCI bezprzewodową do PCta ale to jest w Twoim przypadku wyrzucanie kasy w błoto.

Raz, konfiguracja

Dwa, stacjonarny musiałby być włączony aby laptop miał Internet.

Karta na PCI według mnie to TP-Link 551G-z 40zł z przesyłką pewnie.

Zrobisz jak zechesz, ja bym kasę pożyczał i TP-Link TD-W8901G lub TP-Link TD-W8910G