Bezprzewodowe połączenie Livebox 2.0 z TP Link

Witam !

Grzebię się od jakiegoś czasu z połączeniem TP-Link W8960N z Liveboxem 2.0 i nie mogę się wygrzebać. Przejrzałem ze sto tematów i nigdzie nie znalazłem odpowiedzi.

Mianowicie, Livebox pracuje na piętrze i wysyła sieć na wszystkie urządzenia w domu. Wszystkie za wyjątkiem telewizora, do którego potrzebuję połączenia LAN. I tu pojawia się moje pytanie: czy mam możliwość połączenia Tp link z LB bezprzewodowo, żeby już kablem przekazać sygnał do telewizora?

Hej,

Niestety w przypadku tego routera - z wbudowanym modemem ADSL - nie będzie możliwe zestawienie takiego połączenia. Router nie obsługuje innych trybów pracy, więc nie będzie możliwe, by uzyskał dostęp do sieci poprzez WiFi. Do takiego celu będziesz potrzebował punktu dostępowego z funkcją klienta - na przykład Bezprzewodowy punkt dostępowy, standard N, 150Mb/s - TL-WA701ND.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Dzięki za wyjaśnienie ! W takim przypadku raczej jednak skuszę się na adapter wifi do telewizora.

pozdro

Hej,

Myślę, że to będzie lepsze rozwiązanie - tym bardziej, że niektóre telewizory nie chcą poprawnie działać z takimi punktami dostępowymi w trybie klienta i trzeba kombinować. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus