Bezprzewodowe słuchawki z mikrofonem do 300zł

Szukam bezprzewodowych słuchawek z znośnym mikrofonem do 300zł. Nie zależy mi na audiofilskich odczuciach. Będę ich używał raczej do grania. W oko wpadły mi dwa modele.
JBL T450BT - Wyglądają ok, nie są “gamerskie” więc mógłbym ich używać też po za domem. Ale w internecie brak próbek video mikrofonu. Rozumiem że te słuchawki raczej są przeznaczone do telefonu i dlatego nie jestem zbyt pewny jakości mikrofonu.

Z gamerskich sprzętów to w moim budżecie mieszczą się chyba tylko creative tactic3d rage wireless v2.0. Widzę sporo negatywnych opinii, jednak większość jest sprzed 2 lat. Czy coś się poprawiło w jakości z następnymi wydaniami. Mikrofon chyba jest taki sam jak w moich sound blasterach blaze (jest ok) ale ponoć problemem jest wbudowana karta dźwiękowa. Czy coś się zmieniło w tym temacie?

Jestem też otwarty na inne propozycje. Zależy mi na tym żeby do słuchawek nie były potrzebne żadne wielkie stacje dokujące itp itd. Mogą być bluetooth, o ile nie będzie problemów z opóźnieniami w dźwięku. MIle widziane sprzęty na wymienne baterie/akumulatorki.

Sprawdź sobie takie słuchawki na BT - Pioneer SE- MJ553 . Wygodne, brzmią bardzo dobrze (mocny bas), długi czas pracy na baterii. Na plus, przynajmniej w mojej ocenie, klasyczny, estetyczny design.

JBL przereklamowane! Zobacz lepsze Audio-Technica ATH-AR3BT z kodem walentynki za 329 zł

Taniej to bierz Bluedio - Xiaomi wśród słuchawek BT :slight_smile: Bluedio F2