Bezprzewodowe słuchawki z mikrofonem

witam

Ostatnio w wielu sklepach poszukiwałem takiego sprzętu, aby można było bezprzewodowa pogadać przez programy VoIP no i również używać na co dzień.

Chodzi mi o to, czy wogóle można takie coś dostać, czyli bezprzewodowe słuchawki z mikrofonem, aby były one w miarę wygodne i oczywiście w przystępnej cenie :mrgreen:

Linków z allegro raczej nie chcę, bo raczej tam bym nie kupował :slight_smile: :mrgreen:

O rany! Poszukaj na allegro i w komputroniku.

morf_ik a jaka cena maxymalna tych słuchawek ma być ?? Zapewne są… Napewno są same słuchawki, a czy z mikrofonem to nie wiem :P. Ale zapewne są. Do VOIP możesz kupić telefon USB ;). Od 50zł juz stoją… A co do słuchawek t podamy coś jak ty podasz w jakim zakresie cenowym mamy szukać :D.

Tak myślę że do 150 zł mógłbym na to przeznaczyć, oczywiście mogą być tańsze :slight_smile:

PHILIPS słuchawki bezprzewodowe SHC2000 NOWE !! ( daje na Allegro, bo jest taniej. Jak chcesz to poszukaj sobie tego samego modelu w necie ). Do tego dajesz kalsyczny mikrofon i wymiatający zestawik :). Ewentualnie coś takiego: Bezprzewodowe słuchawki X-Power XP 6511XL - F.VAT, lub BEZPRZEWODOWE - SŁUCHAWKI THOMSON WHP 660. Z mikrofonem bezprezewodowych w tej cenie nie znalazłem :).

Te THOMSON WHP 660 są w miarę fajny i mają duży zasięg =]

a może macioe jeszcze jakiś mikrofonik do tego, żeby zamknąć się w cenie 200 zł czy aczej nie ma szans :mrgreen: ??

Z mikrofonem to tylko takie: SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE DO 30M GWARANCJA 12 MIES. Ale bardziej readziłbym ci zainwestować w jakieś słuchawki z tych kttóre podałem wczesniej, lub NOWE - BEZPRZEWODOWE - SŁUCHAWKI THOMSON WHP462 i do tego dodajesz mikrofon SUPER MOCNY MIKROFON TLEN GG SKYPE ICQ OST SZTUKi. I w zupełności to wystarczy :D.