Bezprzewodowy internet, jaki polecicie mi sieć...?

Witam,

Gdybym chciał wybrać bezprzewodowy internet, to jaki polecicie mi za sieć :?:

Ten internet, chciałbym mieć w notebooku, i mieszkam na wsi, ale często jestem w miastach, gdzie jest zapewne EDGE na wszystkie sieci(u mnie jest EDGE, ale tylko - chyba tylko - w sieci ERA).

Więc jaką mam sieć wybrać, abonament, modem do notebooka :?:

Ps

Będzie głównie przystosowany do celów biznesowych [więc nie będzie ściągania gier(wiekszych) /programów(wiekszych)].

Ja bym ci polecił sieć radiową :wink: :smiley:

A na jakiej zasadzie to działa :?:

Tak jak te bezprzewodowe rozwiązania połączenia z internetem dzięki siecią takim jak Era, Orange czy też Plus GSM :?:

http://www.wirelesslan.com.pl/

Sprawdź to, będziesz wiedział na jakiej zasadzie to działa :slight_smile:

Nigdy nie słyszałeś o internecie radiowym?? (wiesz antenka i karta sieciowa…?)

A jaką opcję polecisz mi wtedy :?:

Jak to “opcję”…?

Nie rozumiem Cię…

Jak masz Neo 640, Neo 1024…

Teraz rozumiesz :?:

Tylko, czy dzięki temu będę miał łąćzność z internetem, czy tylko między komputerami podłączonymi pod tą sieć… :-o

:?:

jeżeli wybierzesz “sieć radiową” tak jak doradził DevilJin to będziesz skazany na internet tylko w miejscu gdzie będzie podpisana umowa

jeżeli wybierzesz internet poprzez sieci komórkowe to zyskujesz mobilność na prawie cały kraj kosztem większej ceny i słabszych osiągów

porównaj sobie oferty poszczególnych sieci i zobacz co ci się bardziej opłaca

wybór jest tak duży że nie można powiedzieć "bierz tą opcję " wszystko zależy do czego będziesz używał tego, twoich funduszy itp

To zdecydowanie odpada, ponieważ będzie lepiej chyba wybrać neostradę 1MB, gdyż mieszkam na wsi, ale jest możliwość jej założenia.

Jakie róźnice są między:

PLUS:

  • iPlus

prywatnie 60

  • iPlus

prywatnie 110

Orange:

  • Orange Free Standard

  • Orange Free Premium

:?:

specyfikację każdej oferty masz na stronie usługodawcy więc odsyłam cię tam.