Bezprzewodowy internet (modem play,plus co kol)jak?I gdzie?

Siema!

Potrzebuję internet bezprzewodowy niewiem z play orange plus era co kolwiek.Potrzebuję go na krótki czas i chciał bym się spytać czy jest moliwość kupienia modemu do internetu bezprzewodowego i płącić np.wtedy kiedy chcę mieć internet bezprzewodowy.Np.chciał bym mieć internet w listopadzie cały i potem wogóle nie płacić tylko np w przyszlym roku w jakimś miesiącu.Żeby o ołacać np. na 1 miech miech minie i nie mam netu i jak mi sie zachcę to np. za pare miesięce.Czy jest możliwosc jakiegos doładowywanie w tyvh modemach co i jak??

Hmm, chyba takiej oferty nie ma. Zawsze możesz wykupić pakiet 1000mb w play i łączyć się przez telefon (o ile masz taką możliwość)…

Kupujesz modem za ponad 300zł i do tego kartę np iPlus (20zł), lecz limit ten się szybko zużywa.

Tutaj masz różnorakie modemy w niewygórowanych cenach

http://allegro.pl/listing.php/search?st … &country=1

Kupujesz modem, wkładasz kartę SIM kupiona w kiosku z pakietem internetu np. Play za 19 zł z limitem 1 GB i wpinasz modem do USB. Potem sciagasz soft ze strony operatora, którego kartę SIM kupiłeś i cieszysz sie Internetem. Następnie doładowujesz kartę. Wadą jest to że masz limit danych pobieranych i wysyłanych.

Mozesz tez wykorzystać telefon jako modem podłaczony do kompa kablem.

Albo przegladać Internet w telefonie.

Ważne żeby twoje urządzenie miało szybki modem. najlepiej HSDPA (HSPA), ale może byc też UMTS od biedy.

jakub300 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Nie słyszałam o takiej ofercie, ale jak chcesz net mobilny, to teraz jest dużo promocji. W orange, przy zakupie routera do Freedoma, net mobilny otrzymuje się dodatkowo +1 gb tranferu. Tak więc, nie ponosisz dodatkowych kosztów.