Bezprzewodwy router


(Sawic) #1

tak jak w temacie jak router bezprzewodowy do podzielenia Neostrady


(efazeti) #2

polecam Linksys WAG200G-EU

mam i póki co nie narzekam :slight_smile:


(Adax22) #3

Router ADSL2 + AP TP-Link TD-W8901G http://www.apollo.pl/store/show_detail/44533


(Benek432) #4

Tylko WAG200G, nawet przy dużym ruchu p2p radzi sobie doskonale. Dodatkowo posiada dość silny moduł Wi-Fi (18dBi). Bardzo ładnie trzyma synchronizacje ADSL, dużo lepiej niż modem Sagema który miałem wcześniej. Polecam robienie backup'u ustawień po każdej konfiguracji. Mnie się jeszcze nie przytrafiło, ale czytałem i słyszałem że po zaniku zasilania mogą wstać wyczyszczone.


(Lukaszalewski) #5

Ja mam taki http://www.ceneo.pl/613072

obecnie i jak dotychczas jestem zadowolony!


(Adax22) #6

Na moim terenie Edimax się nie sprawdza u znajomych tak. Wszystko zależy od odległości od centrali jakości linii telefonicznej i czynności wykonanych przez pracowników TP którzy ustawiają parametry łącza i "kalibrują" linie. Miałem kiedyś podobny przypadek u znajomych zadzwoniliśmy do konsultanta TP ze router taki a taki nie może dokonać synchronizacji linii Konsultant Bardzo miły Pan od razu przyjął zgłoszenie i natychmiast przekazał go do techników centrali do której abonent jest podłączony. Już w nocy można było zaobserwować poprawę a następnego dnia przyjechali Panowie osobiście sprawdzić co jeszcze można by zrobić by działało bezawaryjnie.

Co do tego Linksys-a co kolega poleca bardzo fajny jedyny mankament to brak możliwości zamontowania na nim mocniejszej antenki wifi. Problem ten został poruszony w innym wątku na tym forum przez kolegę który chciał zwiększyć zasięg tego routera dokładnie Wifi.


(Sawic) #7

a routery d-link są dobre do podziału Neostrady???


(Benek432) #8

Nie miałem dużo z nimi do czynienia, ale słyszałem że lubią się wieszać. Zdecydowanie polecam WAG200G.