Bezstresowe szukanie pracy - kanał na yt

Witam,
Nie wiem, czy można podawać adresy do kanałów yt i zaryzykuję. Ja szukając pracy nigdy tak nie robiłem, ale zastanawiam się, czemu ten kanał służy i jak wyżej wspomniałem, podaje link do przykładowego filmu:

Co Wy na to?

ten kanał służy rozrywce, film słaby, nie wiem co ty chcesz tu przeczytać, każdy sobie może nagrać co chce

1 polubienie

Tu nie chodzi oto, czego ja chce, tylko czemu mają służyć takie filmy? Wiem, że na yt może każdy umieszczać filmy jakie tylko chce. Pytam o ogólną odpowiedź, co o tym sądzicie :slight_smile:

Hm… kiedyś zrozumiesz że w życiu nie musisz znać odpowiedzi na wszystkie pytania :smiley: np. po co są polskie kabarety?. kto stworzył antyszczekopiońców? lub to skąd się biorą ludzie którzy chcą się wysłać w rakiecie by udowodnić że ziemia jest płaska? są ludzie których takie filmiki bawią, taki jest internet :wink:

Wszystko zależy od podejścia , to że filmik jest głupi może być celowym zabiegiem bądź prawdą. Tak działa cała branża showbiznesu - Kuba Wojewódzki w swoich programach zgrywa debila bo to sie bardziej opłaca ,dociera do wiekszej ilości osób ,a poczytaj wywiady z nim i zobacz jaki kawał inteligentnego gościa tak naprawde z niego jest :slight_smile:

Masz rację, choć obejrzałem kilka i czasem mam wrażenie, że te filmy są robieniem sobie żartów z IT. Ot tak po prostu.

bo takie mają być, żartem z IT, żartem z rozmowy, więc w czym problem? co to z IT nie można żartować?

Z każdej dziedziny można żartować a że napisałem o moim wrażeniu, to nie znaczy, że jestem przeciwny:)