Bezustanna awaria Adobe Flash Player W 8.1

Witam, posiadam laptopa z zainstalowanym systemem Windows 8.1.

Mój problem polega na niewczytywaniu się w całości stron internetowych, nieładowaniu się filmów na youtube. Adobe Flash Reader co chwilę ulega awarii. Nie mogę jej wtedy zainstalować ponownie ani zaktualizować. Nie pobiera mi się w całości do instalacji - powoli schodzi prędkość pobierania, aż chwilę przed końcem się zatrzymuje. Przy pobieraniu innych plików taki problem nie występuje. Przywracałem system, wgrywałem na nowo Adobe. Chodziło wszystko idealnie, aż po dwóch dniach problem wrócił. Naprawdę nie mam już siły. Proszę o pomoc. smile.gif

Kryształowa kula mi się zepsuła. Jaka wersja Flash Playera ??

13.0.0.182.

Jaka przeglądarka?

 

Dlatego też proszę zapoznać się z tym tematem: Poradnik zakładania i edycji tematu

A następnie korzystając z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.     

Mozilla, Chrome, Opera. To jest raczej ogólny problem.

Za mało danych, ale tak kolega haker10 napisał, jest to ogólny problem, sam miewam problemy w operze 20 z odtwarzaniem filmików youtube, przywiesza się, a za chwilę powraca do normy . Na IE jakoś chodzi, chodź też nie najlepiej. Problem jest na przeglądarka z silnikiem webkit, aczkolwiek nie można wykluczyć adobe flasha.