BF 3 nie chce się zainstlować

Witam. Dziś dorwałem moją edycje limitowaną bf 3 z empiku iteraz niestety mam problem ,otóż gdy klikam instaluj plyta się obraca ale nic się nie dzieje :confused: prosze o pomoc

Poczekaj dłuższą chwilę jak nie pomoże to trzeba będzie szukać rozwiązania. Komputer na pewno spełnia wymagania?

Napewno bo nawet grałem w bete i to mnie skłoniło do zakupu tejże gry

Otwiera Ci się w menadżerze urządzeń proces odpowiedzialny za instalację?

Jak dam instaluj to wyswietla się na moment originsetup i znika

Wejdź na zawartość płyty, uruchom plik setup.exe albo easetup.exe (nie wiem który ea zastosowało w bf3), w przypadku windows vista lub lub 8 kliknij na ten plik ppm i wybierz opcję “uruchom jako administrator”. Powinien uruchomić się instalator gry.

Możliwe jest też, że instalator uruchamia tzw “cichą” instalację directx, w takiej sytuacji nie widać żadnego okna dialogowego związanego z instalacją, trzeba cierpliwie odczekać chwilę by ujrzeć kolejne etapy instalacji.

Jeśli masz zainstalowany w systemie program origin odinstaluj go, wtedy origin zainstaluje się przy instalacji gry. Możliwe, że mamy powtórkę z rozrywki jaką pamiętam z instalacji gry medal of honor airborne gdzie trzeba było przed instalacją gry odinstalować physx, o ile było zainstalowane, pozwolić grze zainstalować z jej instalki physx po czym ponownie można było zainstalować aktualną wersję physx. Tutaj możliwe, że występuje podobna sytuacja lecz dotyczy instalacji programu origin.

Dalem uruchom jako administrator ale też po kliknięciu instaluj nic się nie dzieje

Uruchom ponownie komputer, wyłącz antywirusa i zbędne programy działające w tle. Jeśli masz już zainstalowanego Origin to go odinstaluj no i może faktycznie trzeba chwilę poczekać aż się załaduje instalacja?

Jeśli odinstaluje origin to nie usuna mi sie save i pathe które pobierałem do fify 12?

Nie, nie usuną się, tymbardziej, że ea ostatnio wprowadziła synchronizacje ustawień i save’ów z chmurą i Twoje save’y i ustawienia, o ile zsynchronizowałeś, przechowywane są w chmurze.

Ehhh niestety trudno mi powiedzieć :frowning: To może zostawmy to jako ostateczność. Na początek wyłącz zbędne programy i po prostu chwilę poczekaj.

A nie możesz seriala do orygina wklepać i ściągnąć dzięki niemu gry? Bo możliwe że ci napęd nie czyta płyty.

Przy moim internecie pobranie tej gry strasznie długo zejdzie. Skopiowałem nawet na dysk i próbowałem z dysku uruchomić instalacje ale robiło się to samo

Dodane 26.10.2011 (Śr) 19:11

Przeinstalowalem origin i co? I się instaluje. Ten program jest powalony .Ptzy instalacji fify 21 tez mialem mase problemów