BF 3 nie chce się zainstlować

(Gradzik11) #1

Witam. Dziś dorwałem moją edycje limitowaną bf 3 z empiku iteraz niestety mam problem ,otóż gdy klikam instaluj plyta się obraca ale nic się nie dzieje :confused: prosze o pomoc

(BOLO1990) #2

Poczekaj dłuższą chwilę jak nie pomoże to trzeba będzie szukać rozwiązania. Komputer na pewno spełnia wymagania?

(Gradzik11) #3

Napewno bo nawet grałem w bete i to mnie skłoniło do zakupu tejże gry

(BOLO1990) #4

Otwiera Ci się w menadżerze urządzeń proces odpowiedzialny za instalację?

(Gradzik11) #5

Jak dam instaluj to wyswietla się na moment originsetup i znika

(Spectatorx) #6

Wejdź na zawartość płyty, uruchom plik setup.exe albo easetup.exe (nie wiem który ea zastosowało w bf3), w przypadku windows vista lub lub 8 kliknij na ten plik ppm i wybierz opcję "uruchom jako administrator". Powinien uruchomić się instalator gry.

Możliwe jest też, że instalator uruchamia tzw "cichą" instalację directx, w takiej sytuacji nie widać żadnego okna dialogowego związanego z instalacją, trzeba cierpliwie odczekać chwilę by ujrzeć kolejne etapy instalacji.

Jeśli masz zainstalowany w systemie program origin odinstaluj go, wtedy origin zainstaluje się przy instalacji gry. Możliwe, że mamy powtórkę z rozrywki jaką pamiętam z instalacji gry medal of honor airborne gdzie trzeba było przed instalacją gry odinstalować physx, o ile było zainstalowane, pozwolić grze zainstalować z jej instalki physx po czym ponownie można było zainstalować aktualną wersję physx. Tutaj możliwe, że występuje podobna sytuacja lecz dotyczy instalacji programu origin.

(Gradzik11) #7

Dalem uruchom jako administrator ale też po kliknięciu instaluj nic się nie dzieje

(BOLO1990) #8

Uruchom ponownie komputer, wyłącz antywirusa i zbędne programy działające w tle. Jeśli masz już zainstalowanego Origin to go odinstaluj no i może faktycznie trzeba chwilę poczekać aż się załaduje instalacja?

(Gradzik11) #9

Jeśli odinstaluje origin to nie usuna mi sie save i pathe które pobierałem do fify 12?

(Spectatorx) #10

Nie, nie usuną się, tymbardziej, że ea ostatnio wprowadziła synchronizacje ustawień i save'ów z chmurą i Twoje save'y i ustawienia, o ile zsynchronizowałeś, przechowywane są w chmurze.

(BOLO1990) #11

Ehhh niestety trudno mi powiedzieć :frowning: To może zostawmy to jako ostateczność. Na początek wyłącz zbędne programy i po prostu chwilę poczekaj.

(rogacz) #12

A nie możesz seriala do orygina wklepać i ściągnąć dzięki niemu gry? Bo możliwe że ci napęd nie czyta płyty.

(Gradzik11) #13

Przy moim internecie pobranie tej gry strasznie długo zejdzie. Skopiowałem nawet na dysk i próbowałem z dysku uruchomić instalacje ale robiło się to samo

-- Dodane 26.10.2011 (Śr) 19:11 --

Przeinstalowalem origin i co? I się instaluje. Ten program jest powalony .Ptzy instalacji fify 21 tez mialem mase problemów