BF1 czy pójdzie mi na lapku Win10

Witam j/w czy mi pójdzie BF1 na lapku:
AMD A10 9600P
iGPU Radeon R5
8GB RAM DDR4

Chciałbym przynajmniej na średnich na 720p lub wyższej(max. 1366x768) móc pograć :slight_smile:
Czy to możliwe czy lepiej odpuścić.

Pozdrawiam

Strona nie działa cały czas error 500 i nie pójdzie.

Według testu to
minimalnie 9FPS a średnio 26FPS w 1080p
Gdybyś zbił rozdzielczość do 768p to możliwe że średnio miałbyś 30 klatek, czy to byłaby komfortowa gra, to już będzie zależeć od twoich upodobań

Wyświetl stronę w innej przeglądarce np firefox lub Internet explorer.

U mnie jest ok

Inna przeglądarka nie pomoże na errory z grupy 500.

Widocznie była jakaś przerwa techniczna, itp. U mnie jest ok.

U mnie nie nadal główna strona wchodzi a jak chće w coś wejść to Er500 i koniec :frowning:

spróbuj usunąć ciasteczka oraz całą historię przeglądarki używając programu np CCleaner

Deopiero wczoraj czyściłem za pomocą Bleachbit i Privazer XD

Jakiej przeglądarki używasz?

Wczoraj Opera ale dziś testuję świeżo zainstalowanego Chrome Dev

Canyourunit nie pójdzie na operze ani na Chrome Dev.

Uruchom Internet Explorer lub Firefox.
Działa w 100%.

Wziąłem w IE ale tak czy siak dałem te 4EUR za misiąc Origin Access i mam za darmo dostęp na razie.

Sprawdziłem IE i nie działa :frowning:

Szkoda :frowning: , w takim razie możesz spróbować pobrać tą grę i się trochę pobawić dla własnej wiedzy.
Na min ustawieniach prawdopodobnie pójdzie jak @synaptyk napisał.
Dla większej wydajności rozszerz RAM np do 16 GB, bo 8 to za mało dla karty graficznej. Radeon r5 jest wbudowany w procesor i ciągnie pamięć z RAM, a nie ma wydzielonej pamięci dla gpu.

Owszem jest pamięć wydzielona na sztywno 512MB lapek daje i nie chce zwiększyć :frowning:
Przynajmniej tak pokazuje mi AIDA a poza tym nie stać mnie na razie na RAM.
Kolejna rzecz, że to jest RAM ogółem a nie GPU niestety

Dlatego właśnie tak piszę. Masz gpu zintegrowany w procesor a nie masz karty dedykowanej.
GPU pobiera sobie RAM i dlatego widzisz 512 MB. (masz o 512 MB mniej RAMu)

lepiej cały wymienić czy tylko kupić np. 8GB o tej samej prędkości i tyle?

Jeśli masz 8GB w jednej kości, to nowa kość ma mieć takie same parametry co obecna.

Czyli jest tak:
Mój ram:
DIMM2: Samsung M471A5143EB0-CPB

Co znalzłem:https://www.amazon.co.uk/Corsair-CMSO8GX4M1A2133C15-Select-Mainstream-Notebook/dp/B0143UM6Y0/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1536243215&sr=8-2&keywords=ddr4+so-dimm+8GB

tak będzie ok?