BF3: brak fullscreena, migotanie ekranu, niedziałająca mysz

Witam,

kupiłem dziś grę, lecz niestety po zainstalowaniu i aktualizacji pojawił sie problem. Gdy uruchamiam grę otwiera się ona w trybie niepełnoekranowym i nie reaguje na myszkę (ruszam nią lecz nie mogę kliknąć nic w menu). Gdy kliknę na pasek główny, a następnie wybiorę coś w menu to pojawia się czarny ekran i miga by po chwili wrócić do stanu gdy myszka nie działa.Sterowniki karty najnowsze, dell vostro 3450.

będę wdzięczny za wszelką pomoc:

honoratt

Daj alt+enter jeśli masz takie okno i powinno hulać.

niestety, daje na pełny ekran ale nadal z paskiem Battlefield 3 na górze. Po kliknięciu myszką nadal wsystko miga.

może Alt + ENTER ? po menu gry możesz poruszać się przy pomocy strzałek ustaw niską rozdzielczość i wszystko na Low zobacz czy problem nadal występuje

Włącz grę ze skrótu na pulpicie. Jeśli po uruchomieniu pokazuję Ci się tylko okienko z grą (niepełny ekran), wtedy daj alt+enter. Przedtem sprawdź jeszcze we właściwościach tego skrótu w zakładce ‘Skrót’ -> Uruchom i czy tam masz zaznaczoną opcję ‘Normalne okno’. Potem przejdź jeszcze do zakładki ‘Zgodność’ i zaznacz opcję ‘Uruchom ten program jako administrator’. W przypadku kiedy to nie podziała podaj bardziej konkretną specyfikację swojego komputera.

Dodane 31.10.2011 (Pn) 20:29

Nie ma takiego skrótu klawiszowego, o którym Ty mówisz.

nic z tego nie działa, próbowałem już tak samemu i niestety:

Intel Core i5 2410M 2.3 GHz

Samsung DDR3-1333 8GB

AMD Radeon HD 6630M

Microsoft Windows 7 Professional 64 Bit

jakieś pomysły?

Dodane 31.10.2011 (Pn) 22:33

naprawdę nic? jak to możliwe, że tylko ja mam taki problem?

wydać na grę 120 zł i nic z tego nie mieć.

bomba

honoratt , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Witam mam ten sam problem co kolega powyzej wie ktos jak naprawic ten problem ? :roll:

problem naprawiony :wink:

Ps. honoratt sproboj tak bf3.exe -> wlasciwosci -> i daj okno maksymalne zeby sie otworzylo i wtedy sproboj dac alt+enter mi jakos pomoglo :wink:

niestety, dalej to samo

honoratt , napisz jeżeli coś źle rozumiem .Odpalasz BF3 > gra uruchomia się w oknie gdzieś 3/4 ekranu. Na pasku zadań jest BF3 ? Kliknij w niego.

Możesz zaznaczyć również opcję - Wyłącz kompozycje pulpitu.

Oraz jak już jesteś (?) w menu gry > grafika ,ustaw PEŁNY EKRAN na WŁ ,oraz kliknij w Rozdzielczość pełnoekranowa, i dostosuj rozdziałkę i odświeżanie - bo migotanie może być spowodowane złą wartością dla odświeżania ekranu (75 jest bodajże domyślnie, ustaw 60)

to wszystko nic nie daje,

nadal jest na górze pasek windowsa, po kliknięciu myszką nadal miga przez kilka sekund czarny ekran

nagrałem filmik pokazujący cały problem:

Ctrl + alt + delete -> menadżer zadań -> zakładka aplikacje -> prawoklik na bf.exe i ‘maksymilizuj’

W tym momencie

,spróbuj kliknąć w battlefielda na pasku.

nie działa,

maksymalizując bf rozciąga się na cały ekran nie chowając paska windowsa. problemem jest nie tylko to okno ale także brak reakcji myszki. gdyby to było okno to niewygodnie, ale da się grać, natomiast w moim przypadku korzystanie z gry jest niemozliwe

ma ktoś może jeszcze jakieś pomysły?

honoratt , sprawdź czy czasem podobna sytuacja nie dotyczy Ciebie :

http://forums.electronicarts.co.uk/batt … r-6-a.html

http://www.uiscommunity.co.uk/home/m/24 … 084/page/1

nie mam nawet takiego procesu jak teamviewer

Spróbuj przełączyć odświeżanie w grze na 75.

gdzie to zrobić?

“Rozdzielczość pełnoekranowa” > kliknij strzałkę po prawej.