Biała kostka

Witam załączam zdjęcia , jak się nazywa ta biała kostka? bo prawdopodobnie przez  to nie działa mi przycisk power . Pozdrawiam. 

19786805.jpg

19786806.jpg

To przejściówka (szybkozłączka), ale możesz ją pominąć i wpiąć wtyczki z obudowy bezpośrednio do płyty.

ok rozumiem , a dokładnie gdzie je wpiąć do płyty ? płyta głowna asus m4a87td 

Wtyczki przepinasz idealnie tak samo z przejściówki do gniazda płyty  - w to samo gniazdo skąd wyciągnąłeś tą przejściówkę.

 

Wyjmij z przejściówki tylko wtyczkę PWR SW i wsadź do gniazda płyty i sprawdź działanie przycisku power. Ale to raczej przycisk?

 

Edit:

 

Jak się pogubisz, instrukcja do płyty głównej i masz opis tego gniazda, gdzie co podłączyć z obudowy.

 

A co się dzieje? komp się w ogóle nie uruchamia?

 

Zawsze możesz sprawdzić uruchamianie na ,krótko, zwierasz w gnieździe na płycie na chwilę wkrętakiem piny PWR SW lub wykorzystasz wtyczkę Reset SW i będziesz uruchamiał kompa resetem. 

dobra poradziłem sobie ta przejściówka własnie nie była nigdzie podpięta tylko do niej się wpinało , mniejsza z tym działa wszystko. A gdzie kupie taką kostkę?

 

To jest wyposażenie płyty, ale jak pisałem nie jest potrzebna.

 

Edit:

I pytasz o co innego? a o co inne chodzi? - sama kostka na pewno nie wypięła się z gniazda płyty?