Biała migajacą kropka na ekranie

Witam. Mam monitor LG 17 LCD nowiutki (ok. 5miechów) i dziś zauwarzyłem że miga na min malutka biała “kropka” czy jak tam to nazwać. Co to jest??? martwy piksel??? czy co???

obawiam sie ze to jest to :frowning: Czy to wystempuje zawsze ? Najlepiej odwiec servis

to dopiero zauważyłem dziś .:frowning:

I caly czas ta kropka mruga co by nie wlonczyl?

Gwarancja nie obejmuje 1 martwego pixela .Przeczytaj warunki gwarancji,przewaznie dopiero od 2 pixeli

t oznaczy ja mam ciemną tapete i na mniej widać mrugającą kropke :confused: jak wlanczam cos to w sumie nie bo ta kropka biała jest…

Na 99 % to martwy pixel .Tak jak napisalem przewaznie gwarancja obejmuje dopiero dwa martwe pixele :frowning: takie podobno przepisy europejskie :evil: .Poczytaj to http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=6391

ok dzięki i pozdro :slight_smile:

Narka :slight_smile:

LG Electronics Polska wprowadziło nowe standardy jakości oferowanych monitorów ciekłokrystalicznych. Od października 2004 firma gwarantuje wymianę monitorów LCD, u których stwierdzony zostanie choćby jeden wypalony subpiksel (każdy piksel składa się z 3 subpikseli). Zgodnie z normą ISO 13404-2, obowiązującą w naszym kraju, w monitorach tego typu dopuszczalne są 2 wypalone piksele. LG walcząc agresywnie o każdego klienta zdecydowało się jednak na wprowadzenie bezkompromisowych warunków gwarancyjnych.

To zasowaj do servisu :smiley: i niech wymienia

:slight_smile: