Biała strona po wpisaniu adresu w przeglądarce

Witam.

Mam problem z Ipadem 3. Mianowicie podczas próby uruchamiania strony olx.pl (do czego głównie był używany) jedyną reakcją jest wyświetlenie pustej białej strony. Dzieje się tak od około miesiąca.

Co już robiłem:
1)Czyszczenie historii i plików cache.
2)Zmiana przeglądarki na Opere mini (żadnej innej nie da się zainstalować z powodu braku aktualizacji do IOS 10)(brak zmian).
3)Pełen format z poziomu samego urządzenia oraz ITunes.

Nie mam pojęcia co jeszcze mógłbym zrobić aby strona normalnie funkcjonowała.

Da się zainstalować aplikację OLX?

A wymuś:

https://m.olx.pl/

Oczywiście niewykluczone, że porzucono wsparcie dla iOS 10/“Safari 10”, może był ledwie 1% odwiedzin.


Na iOS każda przeglądarka to nakładka na silnik Safari.

,Ta rzecz typu aplikacja wymaga systemu IOS w wersji 10.0 lub nowszej. Aby móc pobrać i używać rzeczy typu aplikacja, trzeba uaktualnić system IOS do wersji 10.0’’.

W ustawieniach mam ,IOS 9.3.6 oprogramowanie jest aktualne".

Samo olx.pl, m.olx.pl czy wejście przez google kończy się tą samą reakcją.

To musisz napisać do OLX czy na WWW porzucili wsparcie dla iOS 9 / “Safari 9”.

Opcjonalnie zobacz co jak wyłączysz JavaScript:

Pewnie nie działać będzie interaktywność ale może załaduje się kod jakbyś był botem Google / Bing.



Jeszcze znalazłem, że niby da się zmieniać useragent, czyli możesz próbować ich oszukać, że masz np. iOS 12 / Safari 12:

O ile zainstaluje się odpowiedni Firefox lub inna nakładka na Safari z opcją modyfikacji useragentu (opera raczej odpada).

Mozilla/5.0 (iPad; CPU OS 10_14_3 like Mac OS X) AppleWebKit/605.1.15 (KHTML, like Gecko) Version/12.1.1 Mobile/15E148 Safari/605.1.15

Poczytałem trochę o tym User Agencie i ponieważ nie udało mi się zainstalować żadnej przeglądarki zdecydowałem się na JailBreaka. Przez Cydie zainstalowałem User Agenta i udało mi się uruchomić Olxa. Strona jak na razie nie działa za stabilnie ale potestuje inne wersje i może coś z tego będzie.

1 polubienie