Białe Ikony lkn!


(Bendzi235) #1

Witam mam problem z Porogramami i ze ściaganiem.Od jakiegoś czasu komputer mi się zacinał i było dużo smieci i wirusów.Wczoraj włączyłem program Regcleaner przez przypadek bo nie wiedziałem, że się tak stanie usunęły się pliki niektore z programow i wogule wzystkie rejestry.Przywracanie komputera nie pomogło ,uruchomiłem regcleaner ale nie wiem jak to wszystko tam przywrócić.Gry tez nie działają.Zaden program nie chcę sie uruchomić i gra .Jak chcę uruchomić to pisze coś o skojarzeniu w panelu sterowania.Promosze o sybką pomoc! :?:


(ybu) #2

RegCleaner posiada przecież możliwość przywrócenia tego co usunął z kopii.

Zakładka Kopie ,zaznacz to co usunął i kliknij Przywróć z kopii


(Bendzi235) #3

bbde3d0d.jpg

tu mam screena.

-- Dodane 25.11.2010 (Cz) 14:00 --

W kopiach właśnie nić nie mam bo też kopie usunełem praktycznie wszystko poszło:/ to chyba lipa z tego.Ale na pewno jakoś się da inaczej?


(ybu) #4

Wykonaj porady zawarte na TEJ stronie


(Bendzi235) #5

2 punkty z tej strony nie działają nadal takie same ikony są :/.Gdy wciskam Windows+R i wpisuje regedit uruchamia mi się taki błąd .""Z tym plikiem nie jest skojarzony program umożliwiający wykonanie tej czynności.Skojarz Odpowiedzi program ,używając apletu Opcje folderów w Panelu sterowania.


(Leon$) #6

spróbujemy naprawić skojarzenia plików wykonywalnych.exe

naciśnij klawisze CTRL-ALT-DEL i otwórz Menedżera zadań

kliknij menu Plik , a następnie klawisz CTRL i kliknij przycisk Nowe zadanie (Uruchom)

Spowoduje to otwarcie okna wiersza poleceń.

wpisz assoc .exe=exefile >> Enter

ftype exefile="%1" %* >> Enter

teraz pliki exe powinny działać jak nie to restart

Pobierz System Repair Engineer

http://www.cybertrash.pl/images/tata/System%20Repair/System%20Repair%20Engineer.html

uruchom System Repair Engineer zakładka System Repair >> File Association >> zaznacz rozszerzenia które chcesz naprawić >> Repair

restart kompa

:slight_smile:


(Bendzi235) #7

Hurra!!Wszystko chodzi ikony i programy!!Wilkie dzięki!Duży plus dla użytkownika '' leon$'' oby więcej takich użytkowników!Najlepszy Program System Repair!Dzięki Forum nie musiałem robic formata! :smiley: Polecam na przyszłośc to forum :slight_smile: !!