Białe okno chrome, profil przekopiowany na innego użytkownika PC działa

profil przekopiowany na innego użytkownika PC działa, ale uruchamianie z shiftem i wpisywanie danych logowania jest utrudnione z racji użytkowania komputera innych osób.
Tak wygląda okno chroma po uruchomieniu na aktualnym użytkowniku. jest tylko ikonka z displayfusion do przenoszenia okna na drugi monitor, klikając w miejsce X do zamykania okna zamyka się normalnie
Imgur

shortcut - Rezultat skanowania skrótów użytkowników (x64) Wersja: 20-01-2023Uruchomiony p - Pastebin.com
addition - Rezultaty skanu uzupełniającego Farbar Recovery Scan Tool (x64) Wersja: 20-01-20 - Pastebin.com
frst - Rezultaty skanowania Farbar Recovery Scan Tool (FRST) (x64) Wersja: 20-01-2023 - Pastebin.com

1 polubienie

Cześć,
Analizuję logi i przygotuję ewentualny plik naprawczy.

W czasie gdy @krzysztoft1 będzie ci tworzył plik naprawczy ja dodam tylko ze masz problemy z aktywacją systemu. Wskazuja na to informacje z Dziennika zdarzeń.
Wstawie link byś przeczytał sposoby naprawy ale na razie nie rób nic zanim nie dostaniesz pliku naprawczego i nie wstawisz potem nowych logów z FRST bo być moze system „zaskoczy”.
Jesli jednak w logu Addition pojawi sie wraz z aktualna data taki wpis to oznacza ze problem pozostał

1. Error: (01/21/2023 01:48:14 PM) (Source: Software Protection Platform Service) (EventID: 8198) (User: )
2. Description: Aktywacja licencji (slui.exe) nie powiodła się, kod błędu:
3. hr=0xC004F074

1 polubienie

Pobierz ten plik i zapisz w katalogu z FRST
fixlist.txt (6,2 KB)

„Plik naprawczy został utworzony tylko dla Ciebie , nie należy go stosować na innym komputerze”

Uruchom FRST i kliknij Napraw,
program wyłączy niepotrzebne procesy,
zrobi Punkt Przywracania i zacznie pracę.

Po restarcie wklej plik wynikowy i sprawdź przeglądarkę czy jest już ok.

Przeskanuj ADW Cleaner i MBAM
Po skanowaniu powyższymi aplikacjami wstaw pliki wynikowe (ADWCleaner, MBAM)
Ponownie przeskanuj system FRST i wstaw pliki do wglądu (najlepiej plik, nie wklejka z strony www)

Niekompletne sterowniki zainstaluj ze strony PRIME B660-PLUS D4|Płyta główna|ASUS Polska

Pozdrawiam

1 polubienie

Fixlog.txt (16,8 KB)

niestety po restarcie i naprawie dalej biało, zrobie jeszcze adw cleaner i mbam

AdwCleaner[S01].txt (1,5 KB)

1 polubienie

Spróbuj

nie zabardzo jest jak to wyklikać bo jest białe tło wszędzie nawet tych trzech kropek nie ma zeby wejsc w ustawienia chroma

Odinstaluj i zainstaluj ponownie najnowszą wersję.

przeinstalowywany chrome wczoraj

mbam
mbam.txt (5,5 KB)

wszystko przeniesione do kwarantanny

1 polubienie

W takim razie sprawdź czy jest poprawa, po skanowaniu MBAM

Wstaw nowe pliki FRST do wglądu.

Sprawdź to:

a ten nowo pobrany plik master_preferences gdzie wkleić ? bo w chrome\user data\default nie widze

Shortcut.txt (85,5 KB)
Addition.txt (70,2 KB)
FRST.txt (52,9 KB)

a na pewno będzie problem w plikach użytkownika //krzysiek bo po przekopiowaniu całego profilu default na innego użytkownika przeglądarka z paskiem zakładek się uruchamia

chciał bym uruchomić na tym profilu bez kasowania, bo były tam zalogowane maile google a dwóch nie pamiętam na pamięć i był by problem

myślałem ze to problem wtyczki do wyboru strumienia dźwięku bo rozłączyłem panel przedni i tylny na dwa osobne źródła dźwięku żeby podpiąć w jednym czasie słuchawki i głośniki, ale wyłączając tę opcję w aplikacji od dźwięku, i używając tylko głośników nic to nie zmienia.

Spróbuj uruchomić cmd i wpisać:
start chrome /incognito
Może się udać uruchomić przeglądarkę w trybie prywatnym i przywrócić ustawienia domyślne.


to samo jak by nie te 2 maile do których przydał by mi się dostęp to bym olał i zdrobił formata ;(

ale po przeniesieniu profilu wylogowało z wszystkich kont i trzeba od nowa dodawać maile

chyba żeby spróbować uruchomić w10 w trybie awaryjnym ? może to coś dać ?

Spróbuj w trybie awaryjnym.
Zobaczymy :slight_smile:

w trybie awaryjnym się odpala, w trybie awaryjnym z obsługą sieci białe okno, zobiłem sobie backupa katalogów z appdata idę na tym bez sieci spróbować przywracać ustawienia początkowe

niestety zresetowanie ustawień z opcji trybu awaryjnego nie zmienia białego okna w trybie normalnym.
Odpadła jedna z możliwych przyczyn wtyczka dźwiękowa - zmiany w podłączeniu - resetowanie ustawień wyłączyło wszystkie wtyczki chroma
na dziś koniec kombinowania, jutro bedę dalej walczyć

2 polubienia

Spróbuj w trybie normalnym uruchomić przeglądarkę.
cmd
start chrome -disable-extensions

Wygląda na to, że jakieś rozszerzenie sprawia problem.

też nie to ;(

2 polubienia

Wpisz w google

How to Fix Google Chrome White Screen.
Mnóstwo rozmaitych rozwiazań od wyłaczenia przyśpieszenia sprzetowego po zmiane nazwy pliku chrome.exe

1 polubienie

Zacznij od ręcznego wyczyszenia pamięci podręcznej, w tym […]\Default\Cache\* i pozostałych kont użytkowników:

C:\Users\Current login user name\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Cache

Orientacyjna lista przełączników linii komend dla Google Chrome:
https://www.ghacks.net/2013/10/06/list-useful-google-chrome-command-line-switches/ .

niestety te z googla przerobiłem nic nie pomogło coś mi wlazło na pliki urzytkownika krzysiek na appdata ale nie wiadomo co dokładnie, na ten moment chyba się poddaje, może sobie młody poprzypomina adresy Email to się wtedy je uda odzyskać. Za miesiąc chyba wlatuje SSD m2 1-2 TB to się formata zrobi bo nie ma sensu trzymać systemu na sata III

Jakaś fajna opcja na automatyczny backup dysku systemowego przed uruchamianiem PC ?