Białe pasy na monitorze

Cześć, mam taki problem, mianowicie na pulpicie mam takie oto paski: http://zapodaj.net/aa873a63fe9c.jpg.html Czy ktoś wie od czego to jest? Czy od monitora, czy od karty graficznej? Dzięki za pomoc, pozdrawiam.

To nowy monitor? Nowa karta? Wcześniej tak było też? Wgrywałeś nowe sterowniki? Kiedy się pokazują te paski, jak przeciągasz okna? Czy non-stop po włączeniu monitora, czy po jakimś czasie?

Nie wiem od czego, ale kiedyś miałem dwukrotnie takie podobne pasy koloru żółtego.

Przeszło prawie samo, drugim razem z moją pomocą po odpięciu kabli PC-monitor, zapięciu ponownie i ogólnym pozbawieniu zasilania PC i monitora, czyli OFF 230V na 5 minut.

Wszystko ma 4 lata, kupiłem to wszystko razem, nic nie aktualizowałem, żadnych sterowników od grafiki. To już sie pojawiło jakiś 1 rok temu, ale się tym nie przejmowałem bo te paski nie były tak widoczne jak teraz. Te paski są od razu po włączeniu monitora. Tylko jak odepnę i ponownie przyczepię kabel VGA to na jakieś 3-4 dni znikają, ale potem pojawiają sie ponownie.