Białe pasy na monitorze

(Konrad1993) #1

Cześć, mam taki problem, mianowicie na pulpicie mam takie oto paski: http://zapodaj.net/aa873a63fe9c.jpg.html Czy ktoś wie od czego to jest? Czy od monitora, czy od karty graficznej? Dzięki za pomoc, pozdrawiam.

(camper) #2

To nowy monitor? Nowa karta? Wcześniej tak było też? Wgrywałeś nowe sterowniki? Kiedy się pokazują te paski, jak przeciągasz okna? Czy non-stop po włączeniu monitora, czy po jakimś czasie?

(Miami) #3

Nie wiem od czego, ale kiedyś miałem dwukrotnie takie podobne pasy koloru żółtego.

Przeszło prawie samo, drugim razem z moją pomocą po odpięciu kabli PC-monitor, zapięciu ponownie i ogólnym pozbawieniu zasilania PC i monitora, czyli OFF 230V na 5 minut.

(Konrad1993) #4

Wszystko ma 4 lata, kupiłem to wszystko razem, nic nie aktualizowałem, żadnych sterowników od grafiki. To już sie pojawiło jakiś 1 rok temu, ale się tym nie przejmowałem bo te paski nie były tak widoczne jak teraz. Te paski są od razu po włączeniu monitora. Tylko jak odepnę i ponownie przyczepię kabel VGA to na jakieś 3-4 dni znikają, ale potem pojawiają sie ponownie.