Białe słuchawki dokanałowe

Witam!

Po ponad roku zepsuła mi się jedna słuchawka w Creative EP-630 (w sumie nie dziwie się, tyle razy wpadały do kałuży itd. że to aż dziw że dopiero teraz się zepsuły :smiley: )

No i planuję kupić nowe ale muszą być białe, no i miały jakość jak EP-630 albo lepszą :wink:

Możliwie jak najtańsze :slight_smile: Najlepiej jakieś sprawdzone i fajnie jakby w zestawie było kilka gumek (choć nie musi)

Znacie jakieś? :wink:

PS. nie podawać mi czarnych itd. i nie podawać jakiś no-name z allegro :stuck_out_tongue:

takie same jak EP-630 tylko białe są EP-635 - tylko mają smycz na szyję (jakość słuchawki identyczna)

a może znalazłoby się coś tańszego (EP-635 kosztują ponad 100zł a rok temu 70zł :stuck_out_tongue: )

EDIT:

poszukałem i znalazłem Koss Spark Plug :wink: ma je ktoś? wiem że bassy za mocne ale to można w korektorze naprawić :stuck_out_tongue:

cena poniżej 50zł w sklepach więc super :wink: no i są białe :slight_smile: chyba je kupuje :wink:

a faktycznie - też się nad nimi zastanawiałem (ale wybrałem ep-630) bo gdzieś znalazłem info, że są niewygodne i wypadają (nie wiem jak z tym jest naprawdę) jeśli je zakupisz to napisz opinię, bo podobno grają dobrze.

no ja czytałem że niewygodne jak jest zimno bo twardną te gumki a trzymają się bardzo dobrze :wink: o philipsach się tyle negatywnych opinii naczytałem że nigdy żadnych słuchawek z philipsa, nawet za free :smiley:

najczęściej, gdzie zabieram słuchawki to na rower więc czy będą wypadać czy nie napisze :wink: choć nawet EP-630 przy małych gumkach nie wypadały :wink:

na razie jestem skazany na badziewne douszne słuchawki apple :frowning: a kasy narazie nie mam za wiele (ale kumpel wisi mi 200zł, do 20 maja ma czas, potem będzie źle :smiley: ) ale jak kupię to dam znać w tym temacie i napiszę o nich parę słów :slight_smile: