Białe tło podczas dodawania w Wordpress

Witam,

Kiedy próbuję dodać nowe zdjęcie do biblioteki wp, pliki się ładują w 100%, jednak wyświetlają się jako białe tło…

Usunąłem Autoptimize myśląc, że to on w jakiś sposób koliduje jednak nic to nie dało. Czy ktoś jest w stanie pomóc ?

Dla przykładu (załącznik)

Tak jak pisałem białe tła…

Dziękuję

Przenosiłeś stronę między jakimiś domenami, sub-domenami? Podaj link jakiś do strony.

Nic nie przenosiłem.

Po zamknięciu i ponownym otwarciu biblioteki też sa białe, czy tylko na etapie dodawania?

BTW. Skoro o optymalizacji mowa była poprzednio, to alt dla grafik tez się wypełnia np. Logo produktu xyz.

BTW. Fajnie byłoby dodać sticky/ floating menu (takie jak tutaj na stronie mamy np.), macie stosunkowo długa, a menu zostaje na górze… :wink:

Po zamknięciu i ponownym otwarciu biblioteki też sa białe, czy tylko na etapie dodawania?

Tak :). W ogóle nie widać grafiki którą dodaje, próbowałem na wielu zdjęciach o różnych rozdzielczościach.

O polu alternatywnego tekstu wiem

Jak by tego było mało wywala dodatkowo błąd krytyczny

Jaki bład krytyczny? A próbowałes inny format plików? np. jpg zamaist png?

Takie oto “kwiatki”

zczegóły błędu

Błąd typu E_ERROR został spowodowany w linii 338 pliku /home/srv31967/domains/stsublimacja.org/public_html/wp-content/plugins/przelewy24/includes/class-p24-multi-currency.php. Komunikat błędu: Uncaught LogicException: Cannot find class , suggested was , type was , variation was product, id was 562 in /home/srv31967/domains/stsublimacja.org/public_html/wp-content/plugins/przelewy24/includes/class-p24-multi-currency.php:338
Stack trace:
#0 /home/srv31967/domains/stsublimacja.org/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(287): P24_Multi_Currency->find_product_class(false, false, ‘product’, 562)
#1 /home/srv31967/domains/stsublimacja.org/public_html/wp-includes/plugin.php(206): WP_Hook->apply_filters(false, Array)
#2 /home/srv31967/domains/stsublimacja.org/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/includes/class-wc-product-factory.php(61): apply_filters(‘woocommerce_pro…’, false, false, ‘product’, 562)
#3 /home/srv31967/domains/stsublimacja.org/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/includes/class-wc-product-factory.php(43): WC_Product_Factory::get_product_classname(562, false)
#4 /home/srv31967/domains/stsublimacja.org/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/includes/wc-product-functions.php

Wygląda na to, że bramka od Przelewy24 koliduje…

  1. Przesyłkanie innego formatu nie pomaga

Dobra mamy winowajcę…

Problematyczny okazał się plik htaccess w folderze upload. Podobno jest w nim stara reguła, którą trzeba zmienić.

Chcę ten plik zedytować i poprawny wgrać na serwer tam gdzie jego miejsce. Pytanie, która reguła w tym pliku odpowiada za błąd ?

Plik kodu znajduje się w zalącnziku.