Biały ekran na stronie facebooka

Witam!

Wczoraj miałam problemy z zalogowaniem się na moje konto na facebooku. Mam ustawiony na routerze blokadę czasową od 20 codziennie dostęp na tą stronę. I wczoraj był problem: Otóż… pokazał się biały ekran. Strona facebooka uruchomiła się raz i jak próbowałam się zalogować na moje konto to pokazał mi się biały ekran (puste pole), żadnego komunikatu nie było. To samo było jak próbowałam za drugim razem wejść na stronę główną facebooka. Próbowałam się logować przez moją przeglądarkę internet explorer i potem przez inną przeglądarkę Mozillę, przez laptopa mojego brata i dużego komputera mojego taty, ale było to samo. Mój brat bez problemu się zalogował na swoje konto po 20. Dopiero po 21 mogłam się logować na stronę facebooka normalnie.

I chciałam się zapytać czy to wina serwerów na stronie facebooka czy mojego laptopa ?

Proszę o odpowiedź!

Pozdrawiam!

To raczej strony są na serwerach, a nie odwrotnie :slight_smile:

 

Czy błąd występuje codziennie? Czy po wyłączeniu blokady na routerze możesz się zalogować?

Po wyłączeniu blokady mogę się zalogować. Ale błąd przy logowaniu mam nie codziennie. Niedawno miałam taki sam problem, ale był komunikat na stronie facebooka, że były prace nad naprawą serwerów przy logowaniu na moje konto. Wczoraj nie pokazał się żaden komunikat na stronie facebooka i przez 1 godzinę od godziny 20 wyłączenia blokady na routerze nie mogłam się zalogować i pokazało się same puste białe pole. Robiłam też 3 razy restart mojego laptopa i mojej przeglądarki internet explorer, nawet próbowałam się zalogować przez inną przeglądarkę mozillę, próbowałam też logować się przez laptopa mojego brata i głównego komputera taty i czyściłam różnymi programami do skanowania mój komputer, ale bez skutku. Po godz. 21 wczoraj mogłam zalogować się normalnie. I nie wiem jaka była tego przyczyna… 

Skoro na innych komputerach jest to samo, a bez blokady wszystko działa, to winić można tylko jeden element - router. Nie potrafisz się sama ograniczyć w korzystaniu z Facebooka, że potrzebujesz korzystać z jakichś dziwnych blokad? :slight_smile:

To nie ja ustawiałam na routerze blokadę a mój tata. I to napewno nie wina routera jeśli chodzi o biały ekran. Teraz jest wszystko ok na moim koncie, bo dowiedziałam się, że administratorzy facebooka muszą czasami naprawiać problemy techniczne na stronie czy na koncie jakiejś osoby. Czasami są takie problemy. :slight_smile:

Zamykamy temat!

Wątpliwe by administratorzy naprawiali błędy codziennie o tej samej porze. A skoro ktoś ci ustawił taką blokadę, to naprawdę musiałaś z czymś przesadzić :slight_smile: