Biały ekran podczas grania w netsoccera

Mam problem z gra Netsoccer. Jest on dosc dziwny, a nawet bardzo :slight_smile: A wiec do rzeczy. Netsoccer jest to internetowy multiplayer w pilke nozna. W grze mozna grać na serverach treningowy, albo jesli ma sie druzyne grac mecze z przeciwko innym zespołom. No i ja mam taki problem, ze jak wchodze na server i chce grac z wlączoną publicznością, albo gdy stroje druzyn sa bardzo jaskrawe, lub tez o intensywnych kolorach to ekran miga mi na bialo i grac sie nie da :? Jezeli ktos wie co moze byc tego przyczyna to prosilbym o pomoc. Dodan, że z innymi programami nie mam żadnego problemu. :slight_smile:

http://www.netsoccer.biz - strona netsoccera

Wymagania:

-Windows xp

-directx 8.1

Moj sprzęt:

-Windows xp z SP 1

-Procesor 1.24 GHz

-256 MB RAM

-Karta Graficzna GeForce 2

-Directx 9. coś tam, nie pamiętam dokładnie :mrgreen:

tu jest problem raczej ze sprzętem bo Twoja karta o ile dobrze pamietam wspiera sprzętowo maksymalnie directx7.0 i samo zainstalowanie nowszego directa nie pomoże jak karta nie wspiera jego funkcji.

marek624 daj spokój! Co w tej grze jest do wspierania? Tu chyba chodzi o zainstalowana wersje DX bo chyba nie o obsługe sprzętową.

Majkel7 zmień stery do karty graficznej, ale na jakieś starsze.

Mam sterowniki wersja - 2.1.8.3

Te sa rarczej stare, mam sciągnąć jeszcze starsze?

w grze nie ma nic do wspierania, ale wymaga ona directa 8.1, a ta karta nie wspiera tego directa, a skoro ta gra go wymaga, a karta nie obsługuje funkcji zaimplementowanych w direct, który programowo jest w systemie to też może być przyczyną problemów. To jest tylko moja opinia, a forum otwarte.

Czyli wedlug Ciebie Marku co mam zrobic :slight_smile: ?

popróbuj kombinować ze sterownikami / jakąś starszą wersję najlepiej z okolicy czasowej produkcji tej karty, ona chyba była wyprodukowana ok. 2000-2001 r. /, wersję directa zainstaluj 8.1 jak uda Ci się odinstalować tą bo odinstalowanie directa jest nielatwą sprawą, spróbuj grać w niższych detalach/ zmniejsz rozdzielczość, częstotliwość odświeżania bo to wszystko obciążą mocno kartę /, nie napisałeś jeszcze jakie wymagania co do pamięci ma ta gra i którą wersję GeForce masz najlepsza była GeForce 2 MX 400. Tylko pamiętaj o całkowitym odinstalowaniu sterowników przed zainstalowaniem nowych, nie przez uaktualnienie bo to może powodować błędy. Może ktoś jeszcze coś doradzi.

heh patrzalem wszedzie, ale nigdzie o pamieci nic nie ma, wiec pewnie minimalne :slight_smile: Odinstalowac directa chyba nawet probowac nie bede skoro to takie trudne. Wersja GeForca - MX 400. Sterowniki mam z 2001roku, starszych chyba nie ma sensu szukac skoro sama karta jest z 00/01 :wink: ?

Zmień tytuł na konkretny używając funkcji icon_edit.gif

Inaczej temat poleci do śmietnika.

Moze jeszcze jakies rady? :slight_smile: