Biały ekran - proszę o pomoc

Wczoraj (2.10) chciałem odpalić jak co dzień CSa - niestety po odpaleniu pojawia sie cały biały ekran i nic się nie chce robić

Muszę go wtedy wyłączyć przy pomocy Alt+Ctrl+Del. Pomyślałem że to jakiś błąd w grze - włączyłem Bridge Buildera (tak z nudów ) niestety zrobiło się to samo =.

Odpaliłem firefoxa i sciągnąłem innego bridge buildera(nowszą wersję) i niestety zrobiło się to samo. #-o

Mimo tego normalnie odpala mi NFSU2 i inne gry

Ktoś mógłby mi pomóc bo to stało się irytujące :expressionless:

Z góry za odpowiedzi dziekuje

ściągnij z vortalu everest ultimate i podaj temperatury z czujników

Główna - 37

procesor - 47

jeszcze karty graficznej byś podał

333824401 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Efekt białego ekranu prawdopodobnie powoduje któryś z zainstalowanych programów. Miałam identyczną sytuację, biały ekran pojawiał się bez żadnej przyczyny i w różnych sytuacjach, możliwe było wyjście tylko przez ctrl+alt+del. Znalazłam przycznę jego pojawiania się, u mnie powodował to jeden z zainstalowanych programów (w XP program ten działa bezbłędnie w Viście powoduje konflikt), po jego odinstalowaniu nigdy więcej nie pojawił się biały ekran. Program o którym piszę to Magentic, jeśli go masz również to odinstaluj a problemy powinny minąć. Pozdrawiam.