Problem w tym, ze biały ekran pojawia sie po uruchomieniu windy i nic nie da się potem zrobić. Zanim tu się zarejestrowałem powalczyłem.
Komp nie wchodzi w awaryjny, jedynie z wierszem poleceń. Podmiana w shellu explorera na iexplore.exe nic nie daje a co za tym idzie nie da się naprawić IE.
Zainstalowałem program malwarebytes-anti malware, ale to nie pomogło
Proszę o pomoc, niestety nigdy jeszcze nie korzystałem z OTL’a i nie znam procedur naprawczych
Oto log : http://wklej.org/id/975834/ , biały ekran znów się pojawił. lecz po wylogowaniu i ponownym zalogowaniu profilu biały ekran się nie pojawił. Nie wiem czy jak zrestartuję czy znów się nie pojawi biały ekran. Pytanie zrestartować komputer jeszcze raz ?
No wreszcie się wykonało, na to czekałem. Restartu nie było ponieważ nie dałem komendy [emptytemp], więc ręczne wykonanie restartu było teraz wymagane. Możesz spokojnie zrestartować komputer ponownie, będzie działać i wykonać nowy raport OTL
Jeśli chcesz zoptymalizować autouruchamianie proszę o raport Autoruns http://www.dobreprogramy.pl/AutoRuns,Pr … 13208.html Po zakończony skanie zapisz raport spakuj plik i wrzuć na jakiś hosting. Link do niego podajesz tutaj.