Biały ekran w SE K50i

Kilka dni demu telefon padł. Rano, po obudzeniu, zobaczyłem, że ekran telefonu jest prawie całkowicie biały. Prawie nic nie było widać. Nie pomogło wyłączanie i włączanie. Lecz po kilkunastu minutach telefon ożył. Do dzisiaj wszystko było ok. Taka sama sytuacja, tym razem ekran całkowicie biały. Nic nie pomaga. Do tej pory cały czas jest tak samo. Telefon nie spadł z wysokości. Nie był też zalany. Kilkanaście dni temu byłem w serwisie i tam stwierdzono, że w telefonie jest zły panel (przez to niedziała jeen przycisk). Mam zamiar w najbliższym czasie wymienić panel. Co o tym sądzicie??

Co masz na myśli pisząc panel? obudowe?

Ja bym stawiał na taśme od wyświetlacza, trzeba ją docisnąć, no chyba że to sprawa softowa.

ja bym postawił na soft raczej :?

To nie soft. Okazało sie, że wyswietlacz jest do wymiany (koszt ponad 200zł). Na Allegro był sprzedawany jakos sprawny. Do czasu.Teraz bede mógł sobie kupic tylko cos starego. :frowning: :frowning: :evil: :cry:

why didn’t you just call them about it?

huh ;x

może spróbuj kupić jakis “uszkodzony” taki tel. taniej, żeby wziąć sam wyświetlacz cyz coś…nie wiem ;\

ponad 200zeta… :roll: ;\

zgredzio czy ty się nie pomyliłeś?

Chodzi o K500i czy K50i ? Jeśli to drugie, to ja na twoim miejscu nie kupował bym takiego Phona, do którego części kosztują fortunę :!: :frowning:

Nie ma modelu K50i. Poprostu literówka.

ja miałem taki sam problem najpierw biały wyswietlacz a teraz juz zarny wogole sie nie chce właczyc.tel sie włącza a wyswietlacz czarny:( nie wiem co zrobic