Biały ekran w Sony Ericsson K800i

Dzisiaj w czasie przeglądania zdjęć zablokowała się moja komórka Sony Ericsson K800i. Nie można było z nią nic zrobić jest tylko biały ekran. Nie pomaga wyjęcie baterii, ani karty. Komórka jest bez simlocka. Telefonu nie można wyłączyć. Po wyjęciu baterii telefonu nie można włączyć jest tylko biały ekran. Może ktoś ma na nią sposób?

wgraj nowego softa… jak masz kabelek usb to nie będzie problemu… a jeśli nowy soft nie pomoże no to potem pomyślimy (tzn. wiem co będzie ale nie chcę cię straszyć :slight_smile: )

a co będzie?? powiedz bo jestem ciekaw!

` heeh .

ja pewnego dnia odkryłam że w moim telefonie jest tylko biały ekran. mialam sony ericssona w300i .

najpierw właczalo sie samo usb itp. i nagle pewnego dnia bialy ekran.

zanioslam do ery bo mam gwarancje.

powiedzieli mi ze telefon jest zalany ;|

chociaz nie przypominam sobie zeby telefon wpadl mi do wody czy gdzies .

mialam go niecaly rok.

zanisolam do komisu zeby mi naprawili .

facet powiedzial ze jest zalany . czyscil 5 razy zabardzo nic nie dalo to.

potem mowil ze trzeb abylo by jeszcze tasme wymienic ;p i ze naprawa komorki moze przewyzszyc koszt komorki. wiec zrezygnowalam.

a tak bardzo go lubilam;((

w najlepszym przypadku poszła taśma :slight_smile: w najgorszym cała mobo (coś poszło na niej albo się przetopiło) a jeśli natrafisz na ten najgorszy przypadek no to nawet za 50zł go nie sprzedasz :stuck_out_tongue:

Nie telefon nie była zalany, anie nawet mokry. Po prostu przeglądałem zdjęcia i wtedy telefon się zblokował. Nie można było z nim zrobić. Kabelek mam, ale nie nie wiem skąd wziąć soft, jak go wgrać. może ktoś ma tyle cierpliwości by mi to wyjaśnić. Z góry dziękuję.

google ma najwięcej cierpliwości… w necie masz masę tuoriali jak wgrać soft do SE (do każdego jest bardzo podobnie)