Biały ekran w SPV M3100 - jaka przyczyna?

Mam na oku ten telefonik i jest w nim biały ekran. Reaguje on na dzwonienie (znaczy że normalnie chodzi) i można też odebrać rozmowę. Czy to może byc wina softu czy hardware?? Jak to naprawić??

Nie ukrywam, że zależy mi na szybciej odp!

Z góry dzięki!

PS. A i dodam że jak go się zresetuje to jest ok i po pewnym czasie znowu white screen.

Może hardware ?.. taśma od LCD , miałem taki problem w N70 i ją sprzedałem bo nie miałem na to nerwów. Raz łapała ekran , raz nie.

Więc albo wymiana tej taśmy albo całego LCD ale wydaje mi się , że tej taśmy samej nie kupisz bo ona jest przylutowana do LCD lub wtopiona.

Aha szkoda, myślałem że to wina software, bo przecież jak się zresetuje (nie hard reset), tylko poprostu wciśnie ten przycisk na spodzie telefonu to wraca do normy, a jakby to była taśma to by się w ten sposób nie naprawiało.

A i podobno jeżeli chce się zmienić w nim Windowsa to trzeba w jakiś inny sposób niż standardowy, bo podobno jak się normalnie wgra to telefon pada. Czy to prawda??

Może po prostu lepiej dołożyć tę kilkadziesiąt złotych aby kupić cały sprawny bo ten to może być jakaś mina… zrobisz formata, wgrasz WM a tu padnie i co wtedy ? Gwaranvja nie wchodzi w grę w takim przypadku

Właśnie kupiłem w dobrym stanie i działający wczoraj, ale kolega kupił pare miesięcy temu też M3100 i ma ten ekran biały i mówił że to wina softa i jak się wgra Windowsa normalnie to może nie wstać. Niewiem czy to prawda i dlatego się pytam, bo jak prawda to ja się nie będę bawić z zmienianie Windowsa.

Biały ekran w SPV M3100 moim zdaniem to wina tasmy gdzie mozna kupic tasme posting.php?mode=reply&f=12&t=323934#