Biel zębów

Mam pytanie dotyczące wybielania zebów?? Jak najlepiej i najskuteczniej wybielić zęby?? Jakie są co do tego zastrzeżenia i ile kosztuje taka przyjemność?? Czy zna ktos naturalne sposoby na wybielenie zębów nie niszcząc szkliwa a może jakaś dobra pasta do zębów, może być droga byle skuteczna…Pozdro :stuck_out_tongue:

Możesz być zęby (byle nie za często :stuck_out_tongue: )

Kret na szczoteczke i jedziesz :smiley:

Wiórki kokosowe wraz z sodą oczyszczoną efekt :mrgreen: lub :x :stuck_out_tongue:

PS: Chyba pomyliłeś fora…

Być zęby ? Wyjaśnij mi co to oznacza ?

Myje zęby to chyba każdy co nie :roll: ale problem w tym, zę chciałbym je maxymalnie wybielić wiesz co ozncza kolor BIAŁY ??

Dział Na luzie :slight_smile: także…zastanów się co piszesz…

Nie porafisz -> Nie odpowiadaj

Idź do dentysty… :roll:

zasponsoruj sobie koronki :smiley: biel na lata :wink:

Pomaluj sobie korektorem zęby :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tak naprawdę to myj dokładnie zęby albo wstaw sobie sztuczne :smiley:

Ja tam myje 2 razy dziennie zeby i mam białem nie musze sie martwić o to ale skoro ty nie masz to nie wiem jak czesto myjesz :x

Nie wiem czy wiesz, ale są tacy ludzie, którzy mają po prostu taką kość.

Poza tym, on pyta o białe, a nie kremowe czy szare (jak ma większość ludzi).

Chyba nie widziałeś nigdy WYBIELONYCH zębów…

Spraw sobie porcelanowe :mrgreen: . To znaczy pokryte porcelaną ale są podobno w ch** drogie…

I jeszcze jedna dobra rada, niektóre wybielacze są bardzo szkodliwe więc stosuj się do zaleceń dentysty, bo możesz stracić zęby :twisted: (serio,serio!)

ACE - wybielacz nad wybielacze :lol:

Hehe - u dentysty możesz sobie zafundowac za jakies 100 zł usuwanie kamienia przy pomocy ultradźwieków - to się nazywa skaling czy coś takiego - zapomniałem. Mozna to robic raz na jakis rok, ale dwa razy wystarczy - bo można sobie zedrzeć szkliwo.

Myj codziennie zęby rano i wieczorem i co tydzien po umyciu zębów, na szczoteczkę nalej troszezkę wody utlenionej i szoruj tak jakbyś mył zęby pastą, jeśli woda zacznie się pi8enić to znaczy że na zębach jest jeszcze osad. U mnie po paru wymyciach wodą utlenioną, przebarwienie zniknęły. Mam bielutkie zęby :smiley:

Ale wy ciemni jesteście, aż mi was szkoda. :lol: Jedynie Morgen Mnie zrozumiał :wink:

Odpowiedź do tematu, znalazłem…gdzie indziej :?

  • pastki whitestripes crest 60 zl

  • Wybielanie u dentysty koszt 400 zł.

  • Paste EMAIL DIAMANT oraz COLGATE SIMPLY WHITE

  • Pasta Elgydium

  • Pasta Rembrand

A ty masz już jasne zęby?? Ciekawe co to za dentysta co 400 zł bierze za wybielanie.

kosior6 Istnieją jeszcze inne sposoby Np: uzywanie zelu Opalscence, albo nakładamy pastę na szczoteczkę, a potem posypujemy ją proszkiem do pieczenia i dajemy kilka kropel cytryny, użycie sody oczyszczonej, lub żelu Biała Perla. Wiem, że są preparaty które utleniają całe zęby, działając nie tylko na szkliwo lecz także na tkankę znajdującą się pod szkliwem. Osobiście bał bym się stosowac te metody, ale jeśli ktoś chce to prosze badzo. :mrgreen:

Złączono Posta : 20.10.2006 (Pią) 18:42

gimbo Biale ale nie wystarczajaco, jak dla Mnie. Fakt jestem wymagający. :mrgreen:

Mrs.Incredibles błąd myć zęby nie być :stuck_out_tongue:

Wiórki kokosowe wraz z sodą oczyszczoną na szczoteczkę i myjesz ;]

Jakie właściwości mają wiórki kokosowe? :roll:

Nie wiem, ale gdzieś tak czytałem :wink:

paski blendameda polecam, skuteczne :smiley: byle zgodnie z instrukcja bo inaczej mozesz zniszczyc szkliwo…

czesc ludzi myje zeby tak czesto a mimo to ma po prostu wrodzony kolor szary zebow i nie tak latwo im wybielic zwykla pasta, a pasty tzw “wybielajace” nie przynosza takiego efektu co paski ! :smiley: