Big Problem z Firefoxem

Mam wielki problem. Najlepiej jakbym to nagrał na jakimś filmiku ale niewiem jakim programem to zrobić, a trudno będzie wyrazić to w słowach :slight_smile:

Otóż kiedy strona jest długa to trzeba przejechać “kółeczkiem” myszki lub przeciągnąć tym paseczkiem:

16xj.jpg

OK, kiedy przechodze w dół, przeglądarka jakby faluje, wygląda to jak by obraz nie nadążał za przeglądarką. Trudno jest to powiedzieć ale może coś wymyślicie.

sprawdz w narzedz> opcje>zaawansowane>przegladanie i zaptaszkuj dwa pierwsze okienka trzecie zostaw odptaszkowane

zrob restart firefoxa

jednak pewnosci nie mam :slight_smile:

Trzecie okienko to: pobieraj obrazki. Zrobiłem tak zresetowałem firefoxa i moim oczom ukazało się dziwne forum bez jakichkolwiek obrazków :smiley:

bo nie robisz tego co napisalem

najpierw wejdz w zaawansowane po lewej stronie, a pozniej masz przegladanie… :smiley:

i tam ptaszkujesz dwa pierwsze

ahaaaaaa :smiley: NIC niestety :frowning:

Zauważyłem coś >>> to nie firefox, to winda ogulnie :confused:

Coś o to podejrzewam stery do grafiki.

Mam teraz dysk zastępczy (2.40GB) bo idzie mi nowy i zrobiłem formata.

Wgrałem sobie stery (nie pamiętam jakie, powiedzcie gdzie sprawdzić jakie mam) i chyba się od tego zaczęło

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=47&id=410

tym sprawdzisz wszystko-warto miec

Mam everesta ale nie widze tam takich opcjii gdzie można sprawdzić stery :oops:

Ekran => Karta video Windows i tam jest “Zainstalowane sterowniki”.

Klikam, czekam z 2 minuty ii:

13fn.th.jpg

:? :? :? :?

I lipa :?

Wobec tego olej Everesta i wejdź w menadżer urządzeń, karta graficzna i tam też masz podany sterownik.

Wersja sterownika >>> 3.0.8.2

Karta: Ge Force 2 MX/MX 400 :slight_smile:

PS. To mnie troszkę dziwi że przy nazwie mojej karty graficznej jest wykrzyknik :roll:

Upd.

Jest. Całkowicie odinstalowałem stery i wgrałem te same na nowo, wgrałem też directx 9.0c i hula. Dzięki za pomoc. można dać kłódke

=========

Łopcja zmień się kłania. Połączyłem. Magik