Big problem z komputerem [zwiechy]

Witam wszystkich. Na początku chciałbym powiedzieć że kto rozwiąże ten problem ma u mnie duży szacunek. Otóż tak. Komputer mi się zawiesza. Szczególnie na reklamach flash, filmikach flash(np. płytka z CHIP-a się włącz i jest intro i za 3 sekundy zwis), przy przeglądaniu internetu, przy aktualizacjach automatycznych jak chce je zainstalować itd. Zamiera bez ruchu. Pozostaje tylko restart. Co ciekawe przy grach nie zawiesza się nigdy. Jeżeli by tego było mało to słuchajcie dalej. Oddałem go do informatyka. On go przetestował. Fizycznie jest dobry itp. i powiedział że u niego się nie zawiesił się ani razu a kompa miał przez 5 dni u siebie. Trochę to dziwne. Wirusów na pewno nie ma. Robiłem format całego dysku i Windows od podstaw. Ja już nie mam siły. Może wy coś wymyślicie?? Za odpowiedzi bardzo dziękuję.

Config kompa:

-Modecom FELL 400W(nie mówcie że syf bo to tylko plotki)

-512 RAM SDR

-Celeron 1.1 GHz

-Dysk 80 GB

-Płyta główna KOB 815ep tsfx

-Radeon 9550

konradinho popraw tytuł na konkretny i usuń kolor czerwony i zielony z podpisu - proponuję przeczytać regulamin

Plotką to jest to że to nie jest syf.

Sprawdź kondensatory czy nie wylały (na kartach, płycie w zasilaczu). Ramy sprawdź memtestem (instrukcja w spr porady). Karta masz jakąś starszą? np GF2 TNT2? Noże się gryzie z płytą. I ‘‘zasilacz’’ zmień na zasilacz, przynajmniej zmierz mu napięcia.