Bilety24.pl i problem z płatnoscią

Jako, że mój bank miał problemy z przelaniem pieniędzy dla serwisu Bilety24.pl i została stworzona przedpłata, o której serwis mnie poformował (Szanowni Państwo Proces płatności przeprowadzany przy pomocy systemu Przelewy24 został nieprawidłowo zakończony i zamówienie nie zostanie zrealizowane.

Z dokonanej wpłaty została utworzona w serwisie przedpłata: Ta przedpłata oczekuje na wykorzystanie.

Prosimy powtórzyć zakup na stronie sprzedawcy(sklepu), a po przejściu do listy banków wybrać opcję ‘Użyj przedpłaty’ i podać tam numer tej transakcji i jej hasło.) wszystko byłoby miło, gdybym z tej przedpłaty mógł skorzystać, bo wita mnie taki komunikat (Błąd przedpłaty: Nie można wykorzystać tej przedpłaty - transakcja została już wykorzystana.) lecz przedpłata nie została wykorzystana i nie mam pojęcia co teraz mam robić.

Rozmawiałem z pracownikiem Bilety24.pl, który poinformował mnie, żeby wykorzystać przedpłatę muszę skorzystać zupełnie innej strony (nie było o tym nigdzie napisane) Niech żyje Czeski film

Można zapytać o tą płatność pośrednika, czyli Przelewy24, bo to do nich dotarły pieniądze.

Jak się nic nie zrobi, to za jakiś czas powinni je zwrócić (o ile rzeczywiście nie przekazali ich sprzedawcy).