Bill Gates się rozwodzi

Miałeś nie pisać kiedy pijesz :wink:

Ale wtedy szczery jestem i klawiatura mnie lubi. postawiłem jakieś Logitech g213i cwiczę
Za duży skok klawisza.
drugi dzień, podobno to fajne takie wysokie klawisze
A tak na poważnie 2 dni walczyłem żeby to normalnie podświetlić,/już bez rota ale muszę kliknąć/

A to temat o żonie Gatesa?
Bardzo interesujące.

A za co siedzisz? Wysokie klawisze biją z góry i to od razu pękiem paru kilogramów kluczy.
Wiem, że takie nazewnictwo, ale całe życie klawisze, judasze, klawisze - od tych klawiszy ciągle głowa boli.
Rozumiem panią Krysię, bo ma tipsy i nie rysuje klawiatury podczas pisania. Be!
Ja mam niski profil 4atech i cichutka, grzeczna dwunasty rok.

Przyznam, że również czuję lekki niesmak. Jego dzieci to nie są dzieci, ale też nie są to osoby zaprawione w boju i bardzo dorosłe. Przedział 19-25 lat. Z drugiej strony nie słyszy się o skandalach z udziałem dzieci Billa i … w ogóle się o nich nie słyszy :wink: Temat dzieci poza możliwością mojej oceny.

Z tego co czytałem to Melinda wniosła pozew o rozwód.

Nie muszą. Przykładem Bezos i jego była żona.

Widocznie oskubała go w sposób zadowalający :wink:

Skoro to Melinda wniosła o rozwód (jeżeli to prawda), to widać jej coś nie odpowiadało i mogło tak być. Bill dla niej zrezygnował z MS i założył fundację, żeby spędzać z nią więcej czasu. Tak wtedy mówiono. Więc już wtedy był problem w rodzaju „nie spędzasz ze mną wystarczająco dużo czasu”. Melinda jest o prawie 10 lat młodsza, więc postanowiła ułożyć sobie życie z kimś, kto poświęci jej wystarczająco dużo czasu?

(domysły typu pomponik)

Tak to już z kobietami jest. Jak poświęcisz mniej czasu, to „poświęcasz jej za mało uwagi”, „nie interesujesz się nią”; jak poświęcisz więcej, to będzie „czuć się przytłoczona”, „mieć za mało przestrzeni” itp. :wink:

Wincyj pieniędzy potrzebuje-to cię nie ma, bo pracujesz. A jak cię nie ma, to /nie interesujesz się mną/
I tak w kółko.

Panowie, … coś w tym jest ;D

Z tym spławikiem, to może być coś na rzeczy, może kobitka chce jeszcze sobie rybki łowić, a u Billa spławik na wodzie leży. :wink:

Dowiemy się czy to prawda, jeżeli w niedługim czasie ogłosi światu swojego nowego partnera :wink: no chyba, że Bill będzie pierwszy.

Tylko czy Bill znajdzie nową tak posłuszną i uległą w każdym względzie? :stuck_out_tongue:

Myślę, że Bill będzie wolał swoje książki :wink: Pewien doktor, zajmujący się statystyką o ile dobrze pamiętam, mówił że Bill jest chyba jedynym człowiekiem, który przeczytał wszystkie jego książki :wink: To wyglądało, jakby on sam nie dowierzał, że ktoś taki może być.

Bill jest zdecydowanie chudszy chyba, że kobietę taką sobie znajdzie, ale ona go zmiażdży :stuck_out_tongue:

Teraz, jak miliony kobiet zostały zaszczepione chipem Billa, to nie będzie takie trudne ;D

Gorzej jak mu Windows 10 namierzy faceta, a w chipie będzie zapisane kobieta :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: