*.BIN bez pliku *.cue

Jak ten bin wpakować do wirtualnego dysku? Nie ma pliku cue i nie widzi go ani Deamon Tools, ani Alcohol. Nie chce nic nagrywać, poprostu czym to wpakować do wirtualnego dysku.

spróbuj użyć WinIso i skonwertować go do formatu iso

Ta już płace 30 dolarów żeby przekonwertować 1 plik.

w okienku gdzie sie podaje nazwe pliku przy wyborze wpisz znaczek * albo *.* albo *.bin bedziesz mial dostepne pliki

Że się tak zapytam, Co? Bo ja z tego posta zrozumiałem niewiele…

Up

A, aa, a :shock: thx

już chyba nic nie zrobisz…

jak to niewiele?

wiesz co to sa komendy DOSowe?

wiesz co to jest okienko wyboru pliku np. w daemon tools?

img6my.png

jak tak to wpisz to co podalem w tym okienku wcisnij enter (to taki klawisz, ktorym zatwierdzasz wybory) i bedziesz widzial albo wszystkie pliki albo pliki o konkretnym rozszerzeniu.

A co za problem stworzyć plik .cue :?:

Otwierasz Notatnik i wpisujesz:

FILE "xxx.bin" BINARY

TRACK 01 MODE1/2352

INDEX 01 00:00:00

gdzie xxx to nazwa pliku bin.

Zapisujesz jako plik txt, któremu potem zamieniasz rozszerzenie na cue.

ten pomysl z notatnikiem czasem nie dziala lepiej sciagnac jakis program do robienia pliku cue z pliku bin poszukaj na goglach WIn Cue Cue konwerter czy cos takiego GOGLE nie gryza

Jak do tej pory ani razu mnie ten sposób nie zawiódł. Pewnie myślisz o płytach audio, albo tych plikach, które zawierają w sobie całą ścieżkę dźwiękową, którą najlepiej by było podzielić na oddzielne scieżki.

BTW. Te programy co je tytaj przytoczyłeś robią to samo, co Ty robisz ręcznie. Najzwyczajniej w świecie lecą automatem i wypluwają takie same pliki cue, tyle że same odczytują nazwę pliku bin.