Bios do Galaxy 7300 GT 256DDR2 128bit + instrukcja update

Witam, chciałbym zaktualizować bios tej karty co w temacie nVidia Galaxy 7300 GT 256 DDR2 128bit

Wiem, że może się popsuć i jakie jest ryzyko aktualizacji jej. Tylko nie wiem jak to zrobić i nie mogę znaleźć biosu do niej.

A po co chcesz to aktualizować?? Jak nic się nie dzieje to nie trzeba,

Producenci bardzo rzadko udostępniają nowe biosy do kart graficznych,najczęściej w przypadku jakiś znaczących wad w jej działaniu,

Przykład: http://www.heise-online.pl/news/W-sprze … -em–/6222

A masz jakiś problem z nią?

Nie mam z nią problemów, po prostu zaktualizowałem bios do płyty głównej bo parę tygodni temu się pojawił nowe i tak mi do głowy przyszło, że może i grafikę też bym mógł zaktualizować.

flash biosu karty opłaca się gdy karta ma duży potenciał OC i chcemy ustawić zegary na stałe, potrzebne aplikacje NiBitor (modyfikacja), nvflash program flashujący, flashowania dokonuje się z poziomu DOS.

Ok dzięki, dzięki. No karty nie mam zamiaru na razie podkręcać to dam sobie z nią spokój w takim razie. Bo pomyślałem, że jak zaktualizuję bios karty graficznej to wydajność jakoś się poprawi. A o tym programie to ja wiem, że jest do OC, korzystałem już kiedyś z niego. Mi tylko teraz o sam bios nowy chodzi. On przyniesie jakieś nowe opcje i poprawę wydajności tak jak bios płyty głównej?

biosy nie poprawiają wydajność w znacznym stopniu poza OC biosu karty, rozwiązują tylko problemy, konflikty itd, współpracę z procesorami nowszej generacji itp.