Bios do karty graficznej Radeon

Jaki bios polecacie do karty graficznej strix-r7370-dc2oc-2gd5-gaming?

Zależy od zastosowania.

Jak do korzystania, to oryginalny, BIOS kart się z zasady nie aktualizuje, nie modyfikuje etc (jest kilka wyjatków np. oficjalne aktualizacje producenta, czy domowe odblokowywanie Radeonów 460). Od poprawek są sterowniki.

Natomiast w celu stworzenia designerskiego przycisku do papieru lub szpanowania przed kumplami, to najlepiej wgraj BIOS z rtx 2080TI. Będziesz gwiazdą, gdy usłyszą, że na starego Radeona wgrałeś takie coś! A gdyby jeszcze karta wstała po tym, to na główna strone byś do newsów trafił. :wink:

Ta strona, w tych sprawach jest dla mnie wyrocznią :stuck_out_tongue_winking_eye:
https://www.techpowerup.com/vgabios/
Pacze, pacze i nie widze!

Najnowszy jaki znajdziesz na stronie producenta karty.

Jutro sprawdzę bios z rtx 2080. Dziś pobieram VRAM XD

Wiesz, żarty są dobre ale z niku i treści pytania wnioskuję, że to “podśmiechujki” sobie urządzasz. Przeciętny Janusz nawet nie wie, że jest BIOS w karcie, o tym w komputerze słyszał, ale nigdy nie widział. Aktualizuje on tylko Windowsa, jak mu system sam to zrobi. Ty zaś, z pozornie niezła orientacją, rzucasz trolowe pytania, przeciez wiesz o tym, że bios musi być do danego modelu i oryginalny (czyli strona + narzędzie producenta). W innym przypadku - cegła. A jeżeli naprawdę nie wiesz, to nie ruszaj tego BIOS, chyba że wymiane planujesz jutro. :slight_smile: