Bios do MP3 Playera

Ktoś może wie gdzie znajde bios do tegoi playera Klik wersja 128MB. Nie chodzi mi o najnowsze biosy tylko ten co jest od nowości.

wszystko na ten temat:

http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewto … me&start=0

http://www.s1mp3.org/pl/

Znajdziesz tam to co potrzebujesz. :slight_smile:

Bios w mp3 ? pierwsze słysze

pewno chodzilo o soft podmieniajacy menu itp :wink:

Moja rada.

Jeśli playerek chodzi dobrze to lepiej nie kombinować.

Wiem to z własnego doświadczenia z takim playerkiem. :slight_smile:

xantio : LOL ! Nie dawaj takich rad jak nie wiesz o czym mówisz. Wystarczy przeczytać instrukcje i wszystko pójdzie ok, u mnie przy upgradzie softu playerek dostał takiego kopa że ho ho

TaOs na elektrodzie było pełno przypadków gdzie playory popadały… A tak btw. mógłbyś przybliżyć pojęcie "dostał […] kopa " bo sam mam takiego playorka może warto zaryzykować :slight_smile:

Zapomniałem napisać… mam Creativa, więc chyba zbytnio nie tyczy się tego tematu… choć jeżeli producent jest “dobry” o ile może taki być w przypadku NN, to powinno być wypisane co znajduje się w nowym Firmwerze. U mnie po Upgradzie playerek podgłośnił się o ponad 60% i znacznie lepiej radzi sobie z WMA i wyżej jakości Mp3

Mi potrzebny nowy/ten sam “bios” z tego względu że mi ten player padł :frowning: cały czas się swieci na zielono podobno “bios” padł i wystarczy wgrać ten sam ponowie lub starsza/nowsza wersje. xantio masz u mnie plusa tam jest to czego szukałem.

spoko :slight_smile:

Ale czy Creative=Playerek ?

Nie wydaje mi się. :slight_smile:

xantio :

:-x