BIOS,instalacja windowsa

Witam,

mam problem dotyczący BIOSa,mianowicie po zresetowaniu go (wyjąłem baterię) moj komputer cos piszczal pojawiał się bład i mogłem wylaczyc komputer lub kontynuowac. Gdy wybiorę konntynuuj niby normalnie moge wejść w ustawienia BIOSu. Klikłem reset do defulats,a następnie chciałem zaznaczyć aby startował z płyty (instalator win XP),jednak po resecie mój komputer nie ma takiej opcji,mam do wyboru dyskietkę lub jakieś numerki ktore na pewno nie oznaczają stacji dysków.Co mam zrobic żeby zainstalować windowsa? Niestety nie posiadam dyskietki startowej XP (ani zadej innej) co radzicie ?

Sytuacja uległa pewnej zmianie, udało mi się włączyć windowsa (ten system co chciałem sformatować) i niby wszystko jest po staremu,mimo to w biosie nadal nie posiadam możliwości zbootowania płyty (dodam że w przeszłości mogłem w ten sposób formatować komputer). Czy można coś z tym zrobić?

Ps.Przepraszam za błędy :wink:

Ellton ,

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.