Bios - Jak go sie wogle włancza..?

Witam mam taki problem

podobno bios sie włancza z wciśniętym klawiszem Delete podczas restartu kompa…no ok ale jak ja to robie to mi sie pokazuje coś tam że mam wybrać jakiś tryb awaryjny albo awaryjny z siecią itp. se myślę ok morze tak to sie włącza 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ ale gdzie, wywala mi do Windowsa i tyle

pomorze mi ktoś?

jaki masz bios? naciśnij może F2.

Typ BIOS’u AMI (09/23/05)

A czytaj komunikaty przy starcie kompa pisze co i jak, instrukcja do płyty głównej też pisze i na Forum poczytaj też pisze.

jeśli nie wiesz jak wejść do biosu to nie rób tego bo mogą być problemy. jak włączysz komputer naciśnij f2 lub del i na bank wejdzie

masz przecież wyszczególnione: “klawisz f2, f10 lub del” poza tym poczytaj też

tu

Deepthroat zgadzam się z Tobą, pozdrawiam również :slight_smile:

Cóż, w świetle tych wypowiedzi…

Poradnia językowa

…masz rację gismo137. Forma “pisze” nie jest niepoprawna. Ciągle jednak jest to mowa potoczna, która moim zdaniem z poprawną polszczyzną nie ma wiele wspólnego. Ale skończmy już temat, bo się robi OT. Pozdrawiam.

ok wlazłem do biosu…fajne fajne tylko rze po angolu wszystko :smiley: wie ktos morze dlaczego jak wyszedłem (nic nie zmieniałem!) to w Mozilli usuneło wszystkie moje zakłądki?

to dlaczego mi to usunęło?! panie starej daty!

OTy-kosmos, proszę nie śmiecić w tym dziale, bo to dział techniczny.JNJN

Ja tak miałem to mi usuwało i pasek szybkiego uruchamiania i zakładki w mozilli bo to był błąd jakiegoś programu, potem dodałem łatkę do rejestru i gitara :slight_smile:

zobacz tu

i tu

a co to za łatka?

definicja -> link (ciekawe w jak mocno skomplikowany sposób można opisać prostą rzecz ^_^). W tym temace akurat mówimy o " kartach okien w przeglądarkach internetowych". W internet Explorer możesz otwierać różne strony w osobnych oknach tej przeglądarki. W Netscape i Firefoksie na przykład, nie musisz otwierać nowego okna tylko nowe zakładki w tym samym oknie. Przyklad -> link