BIOS Xp Home Edition problem

Witam,

Mam otóż taki problem. Utworzyłem hasło na bios, wszystko fajnie, ale przy restarcie kompa i wejściu na bios po wpisaniu hasła wyskakuje mi prawie wszystko, oprócz funkcji przywracania do fabrycznych ustawień i gdzie tylko nie wejdę to nic nie mogę zmienić, tylko widzę jakie są funkcje a nic nie mogę zrobić. Nie wiem o co chodzi, jedynie mogę przeglądać bios co jest, jakie funkcje i mogę wyjść z biosu i to wszystko. O co chodzi? Proszę o pomoc.

Z góry bardzo dziękuję.

wyjmij bateryjke z płyty głównej, i po paru sekundach wsadź spowrotem. Takie działanie zresetuje bios, zaś jesli nie to będziemy zworkami lecz najpierw spróbuj wyjąć baterie

Nie wiem jak i gdzie jest ;D

rozkręć komputer, na płycie głównej masz bateryjke okrągłą wsadzoną jak w zegarku tylko większa, wyjmij ją i po paru sekundach wsadź spowrotem po czym uruchom komputer i sprawdź czy ustawienia biosu sie zresetowały

kt34_bateria.jpg

Dobra dzięki ale to nie potrzebne, teraz wszedłem do biosu wykasowałem hasło, i dostrzegłem coś takiego Set Supervisor Password czy coś takiego, a ja wcześniej dałem na Set User Password, mój błąd, teraz jest dobrze, jest hasło i są wszystkie funkcje ;] Ale dzięki za porady.

aaron92 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.