Bios

(Axooon) #1

Mam pytanko co do biosu

Mam płyte MSI Neo2 i musze wgrac sterowniki plyty głownej i jak wciskam F6 to pokazuje ze czyta tylko dyskietki czy moge w biosie zmienic zeby czytalo z CD-rom??

(Mail) #2

Tak, w opcjach bootowania zmień First Boot Device na CD/DVD.

(Sonnor) #3

ad: zomo22 - F6 słuzy do instalacji dodatkowych sterownków SCSI , ew sata, podaj parametry kompa dokładne bo wrózki na Świętach :mrgreen:

rada Pivollo dotyczy bootowania, i nie pisz tyle watków w tym samym temacie

ad: PIVOLLO - czytaj ze zrozumieniem ....

(Kaka') #4

ZoMo22

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu oraz nie używając polskich znaczków (ę, ą, ś, ż, ź, ć, ń, ł, ó). Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje.

(Adax22) #5

Dokładnie porada "Piwollo" dotyczy Bootowania płyty nie pobierania sterownika SATA podczas instalacji osobiście nie znalazłem opcji umożliwiajacej mi bezpośrednio pobranie sterownika SATA z płyty CD-ROM zmuszony byłem przekopiować sterownika SATA znajdujacy się na płycie z Sterownikami do płyty głównej na dyskietkę i po wciśnięciu S określenie sterownika wskazałem znajdujacy się na dyskietce Sterownik SATA