Bios

Mam pytanko co do biosu

Mam płyte MSI Neo2 i musze wgrac sterowniki plyty głownej i jak wciskam F6 to pokazuje ze czyta tylko dyskietki czy moge w biosie zmienic zeby czytalo z CD-rom??

Tak, w opcjach bootowania zmień First Boot Device na CD/DVD.

ad: zomo22 - F6 słuzy do instalacji dodatkowych sterownków SCSI , ew sata, podaj parametry kompa dokładne bo wrózki na Świętach :mrgreen:

rada Pivollo dotyczy bootowania, i nie pisz tyle watków w tym samym temacie

ad: PIVOLLO - czytaj ze zrozumieniem …

ZoMo22

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu oraz nie używając polskich znaczków (ę, ą, ś, ż, ź, ć, ń, ł, ó). Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje.

Dokładnie porada “Piwollo” dotyczy Bootowania płyty nie pobierania sterownika SATA podczas instalacji osobiście nie znalazłem opcji umożliwiajacej mi bezpośrednio pobranie sterownika SATA z płyty CD-ROM zmuszony byłem przekopiować sterownika SATA znajdujacy się na płycie z Sterownikami do płyty głównej na dyskietkę i po wciśnięciu S określenie sterownika wskazałem znajdujacy się na dyskietce Sterownik SATA