Bioshock 1/2/3 Trylogia

Witam Wszystkich :slight_smile: orientujecie się może czy jest gdzieś działające Spolszczenie Do Trylogii Bioshock 2 Remaster… :slight_smile: po prostu zmieniające mi całe menu na polskie napisy ? i do trzeciej części gry też przydało by się Wersja na EPIC Games :slight_smile: pobrałem niby spolszczenie od graj po polsku ale :frowning: okazało się

Pobrałem spolszczenia z graj po polsku do 1-ki i 2-ki i wszystkie się odpalają. Twój plik wygląda na uszkodzony. Spróbuj pobrać je jeszcze raz, inną przeglądarką jeśli będzie trzeba.

Jesteś Mistrzem… Stawiam ci Piwo :smiley: uratowałeś Mnie posłuchałem się ciebie jak mówiłeś i włączyłem sobie Microsoft Edge Pobrałem spolszczenie z oficjalnej strony graj po polsku Bioshock 2 Remastered + Minerva's Den (Steam/GOG) - Graj Po Polsku - Twoje centrum informacji o spolszczeniach. pobrało plik :slight_smile: normalnie instalacja Ruszyła… Dodam że ten Problem występował jedynie jak używałem i pobierałem to z GOOGLE Chrome tak że… nie wiem czemu chrome robi takie akcje odwala… ale walić Chrome :slight_smile: dzięki za pomoc :slight_smile:

Gorzej jak to błąd po stronie operatora internetowego lub serwera (z plikiem lub pośredniczącego) wtedy czasem odtworzysz błąd z MS Edge czy nawet po użyciu GNU/Linux.

Spoko, ciesze się że pomogłem. Tematem w sumie się zainteresowałem tylko dlatego że od dawna choruję na Bioshocka a ciągle nie mogę się za niego wziąć, nawet go jeszcze nie kupiłem. A wiem, że gra jest świetna. Zagraj w Preya (2017) - wybitna giera.

Ten temat został automatycznie zamknięty 90 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.