Bioshock 2 (problem z xlive.dll)

(Skibaa10) #1

Witam! Mam problem z grą Bioshock 2. Jak w temacie problem wystepuje z biblioteka xlive.dll. Mam Windows 8 x64, zainstalowałem najnowszą wersję Games for Windows Live 3.5, lecz gdy uruchamiam grę to wyskakuje mi błąd, że nie mam zainstalowanej najnowszej lu mam zainstalowaną starą wersję aplikacji. Szukałem na wielu forach i niektórzy też mają z tym problem. Nie wiem czy to problem z wersją 64-bitową systemu, gdyż na pewnym forum (http://forums.steampowered.com/forums/s … p=34438591) jest instrukcja jak zrobić by zadziałał program na wersji 64-bitowej systemu. Niby program się uruchamia, ale nadal występuje błąd w czasie uruchamiania gry. Nieoficjalnie znalazłem nielegalną wersję biblioteki xlive.dll, gdzie wkleja się ją do folderu z grą. Niestety też nie działa. Proszę o pomoc! Za wszelkie odpowiedzi i wskazówki bardzo będę wdzięczny.

(Veers) #2

Pytanie zasadnicze: czy po ściągnięciu i instalacji najnowszego klienta GfWL przeinstalowałeś grę ?

(Skibaa10) #3

Nie. Klienta Games for Windows Live zainstalowałem po instalacji gry. A dokładnie samo się zainstalowało. Ale zainstalowała sie starsza wersja, bo pokazało mi się, że klient niekompatybilnym z tym systemem, ale akceptowałem instalacje jego. Potem jednak zainstalowałem najnowszą wersję 3.5 kompatybilną z Windows 8. Ale mi się wydaje, że problem tkwi w wersji systemu (x64). AK MI SIĘ WYDAJE.